Mieszkanie w centrum tanio

Awatar użytkownika
Student
Studiuję: sport

wanek, 19 lut 2011, 21:16

Witam!

Mam do wynajęcia miejsca w mieszkaniu 2-pokojowym.
Łącznie 4 miejsca (2 pokoje po 2 osoby). Mieszkanie znajduje się na ulicy Lelewela (przecznica od Kościuszki).
Do centrum 1 przystanek tramwajem lub 10 minut na nogach.

Dotarcie na AR zajmie do 10 minut

Miesięczny koszt to 400zł + opłata za gaz, prąd i internet (woda wliczona w cenę).
Dodatkowo promocja 50 zł przez marzec i kwiecień (czyli 350zł + opłaty).

Mieszkanie wyposażone.

Kontakt:
601-707-236

Awatar użytkownika
Student
Studiuję: mechatronikę

Mandyn78, 18 mar 2014, 18:24

aktualne nadal?

Awatar użytkownika
Student
Studiuję: zarządzanie

tomson, 04 sie 2016, 13:27

Niezła oferta, może nie to taka jak ostatnio widziałem gdy chodziło o mieszkania lublin sprzedaż, ale bardzo dobra oferta. I komunikacyjnie dobrze zlokalizowane. Tylko brać.

Awatar użytkownika
Student
Studiuję: rolnictwo

stukon, 12 lut 2018, 10:56

czyli jest to druga osoba do pokoju?a pokoj z kim? facet czy dziewczyna?

Awatar użytkownika
Student
Studiuję: filozofia

acer29, 22 lis 2018, 22:02

Na daną chwilę wynajmuję mieszkanie ze dwojgiem współlokatorów, powiem szczerze, że to kompletnie nie dla mnie. Bardzo sobie cenię przestrzeń osobistą, a jak już mieszkać z kimś, to jedynie z rodziną. Po studiach zamierzam przeprowadzić się w okolice Warszawy, w sumie zamierzamy- ja , rodzice oraz rodzeństwo. Raczej nie do bloku, bardziej nas interesują osiedla jednorodzinne, tym http://www.ventana.pl/ jestem dosłownie zachwycony, zawsze podobały mi się takie stylowe budownictwo. Słyszałem jednak, że ceny domów są wysokie, ale tak szczerze...mam ambicję aby pracować jak najwięcej uzyskując w ten sposób zdolność kredytową by w końcu zamieszkać w tak komfortowych warunkach i pięknej okolicy.

Wróć do „Akademiki,mieszkania studentów”