SunBoat 2014 - Słoneczne wyjazdy dla Studentów

Awatar użytkownika
Student
Posty: 5
Studiuję: Turystyka

wyjazdydlastudentow, 16 lip 2014, 16:24

SUNBOAT 2014 CHORWACJA MAKARSKA - II LETNIA INTEGRACJA STUDENCKIEJ ŁÓDZI
Stęskniłeś się za szalonymi imprezami w zimowym plenerze? Brakuje Ci atmosfery juwenaliów i studenckiego święta? Zapomniałeś już jak wyglądają znajomi poznani pół roku temu? A może przegapiłeś zimowy wyjazd SNOWBOAT? Jeśli TAK to odpowiedź na większość pytań to zapraszamy do Chorwacji – europejskiej stolicy rozrywki - na wielką studencką imprezę w doborowym towarzystwie !!!
sunboat.pl/index.php?a=imprezy&id=718


KITESURF CAMP w Makarskiej to szybki dojazd, pierwsze słońce i lokalne klimaty na miejscu.
Kie jest łatwo w Chorwacji o dobre kite spoty ale czego się dla was nie robi:) Zapraszamy wszystkich którzy chcą się szkolić – mamy super miejsce gdzie woda jest ciepła, świeci słońce ale przede wszystkim wieje:) stabilnie.
sunboat.pl/index.php?a=imprezy&id=719


Aktywna Dalmacja
Wybierając Makarską w sercu Centralnej Dalmacji udajesz się w podróż do regionu wyjątkowo szczodrze obdarzonego przez naturę. Zapraszamy do odkrycia Tajemnic Dalmacji – pustych plaż, do których dotrzeć można tylko morzem, niedostępnych kanionów i niebotycznych szczytów.
sunboat.pl/index.php?a=imprezy&id=656


Mega Surf Camp – Francja – Lazurowe Wybrzeże – Lucate
Już we wrześniu zapraszamy Was, na największe wyjazdy kitesurfingowe na południe Europy! Wyobraźcie sobie plaże, morskie kąpiele, kitesurfing, windsurfing, szaleństwa w basenach, wspólne imprezy na świeżym powietrzu, świetną muzykę i prawdziwie wakacyjny, surferski klimat od rana do późnej nocy.
sunboat.pl/index.php?a=imprezy&id=717


Te oraz wiele, wiele innych ofert przygotowanych specjalnie dla Was, czyli studentów znajdziecie na naszej stronie internetowej wyjazdydlastudentow.pl oraz sunboat.pl.

Spędz te wakacje aktywnie !!

DAWAJ Z NAMI !!

Wróć do „Imprezy, koncerty i kluby studenckie”