Nowe promocje finansowe

Awatar użytkownika
Student
Posty: 13
Studiuję: Agrotechnologię

opiniesk, 26 sty 2016, 1:06

Ten wpis był niejako impulsem do napisania powyższego poradnika. Citibank odświeżył bowiem swoją nieśmiertelną promocję z tabletem i tym razem pozwolił na założenie całkowicie bezpłatnej karty kredytowej Simplicity, której opis znalazłem na forum finansowym http://forum-ebank.pl/ Jeśli więc szukasz karty na dłużej, nie chcesz za nią płacić, a do tego chętnie przygarniesz nowy telefon bądź tablet (o wartości 449 zł), to to promocja dla Ciebie :)

Na blogu coraz częściej pojawiają się promocje związane z kartami kredytowymi. Często dzięki nim możemy zgarnąć ponadprzeciętne premie, ponieważ banki dobrze wiedzą, że nie każdy "ogarnia" jak poprawnie obsługiwać karty kredytowe i nie tracić przez to pieniędzy. Dziś więc spróbujemy rozgryźć mechanizm działania kart kredytowych w krótkim poradniku. Jeśli do tej pory nie wszystko było dla Ciebie jasne, to jest szansa, aby dowiedzieć się czegoś nowego. Recenzuje również też inne dziedziny usług i produktów. Takie jak karty, konta osobiste, pożyczki bankowe i wiele innych. Oczywiście nie krępuj się aby zadawać pytania w komentarzach - od tego właśnie są :)

Awatar użytkownika
Student
Posty: 20
Studiuję: Ekonomia

Adams, 06 cze 2017, 22:10

Ciekawą promocję ma Zaplo, wprawdzie to firma pożyczkowa z wysokim oprocentowaniem pożyczek jak to w przypadku pożyczek pozabankowych, ale teraz jest promocja na okres tekstowy - można pożyczyć do 10 tys. i w ciągu 30 dni się rozmyślić oddając tyle ile się pożyczyło.

Na tym forum to opisali http://www.kredyciak.pl...opinie-o-zaplo-pozyczki-ratalne.html

Żadna inna firma, ani inny bank nie daje możliwości pożyczenia tak dużej kwoty za darmo, tylko niestety jest z tym trochę zachodu, bo to nie jest jak w Vivus i innych darmowa pożyczka dla nowych klientów. Trzeba ją najpierw zaciągnąć, a potem zrezygnować.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 47
Studiuję: filozofia

acer29, 22 lut 2019, 16:14

W przypadku każdej pożyczki można w ciągu 14 dni umowę wypowiedzieć i zwrócić tyle kasy ile się wzięło:)


Wróć do „Szukam i pytam o wszystko”