Bezawaryjny samochód

Awatar użytkownika
Student
Posty: 95
Studiuję: filozofia

acer29, 13 lis 2019, 22:09

Hej. Planuję kupić sobie nowe auto...tzn. nie koniecznie z pierwszej ręki, nowe w senie nowe dla mnie:) Zależy mi przede wszystkim aby samochód był bezawaryjny, ładny nie koniecznie, choć nie pogardzę ciekawą linią nadwozia czy nowoczesnym wyposażeniem wnętrza, ale to nie jest najważniejsze. Jaką markę polecacie? Ja myślę o BMW albo Audi.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 42
Studiuję: Filologia polska

Mokka, 13 lis 2019, 23:31

Wybór pomiędzy dwoma niemieckimi markami..trudna sprawa faktycznie. Mi bardziej podobają się bm-ki, a co do wyposażenia dostępnych obecnie w salonach modeli, na stronce https://www.press.bmwgroup.com/poland na pewno znajdziesz sporo ciekawych informacji. Nawet jeśli myślisz o aucie używanym tej marki to zajrzeć warto, bo zwykle najnowszy model to wzbogacona kopia jakiegoś sprzed paru czy nawet parunastu lat.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 17
Studiuję: niczym

AnetaR, 17 mar 2021, 13:23

Wybór samochodu dla rodziny to nigdy nie jest łatwa decyzja. Szczególnie przy tak dużej konkurencji jaka ma aktualnie miejsce na rynku motoryzacyjnym. Najważniejsze jest by widzieć czego się tak właściwie oczekuje. Z podstawowych kwestii to z pewnością będzie bezpieczeństwo jazdy oraz niskie koszta eksploatacyjne. Warto jest poczytać nie tylko opinie innych w internecie ale także recenzje na portalach branżowych. Na ten moment bardzo dużą popularnością cieszą się samochody dacia oferowane w wielu wariantach finansowania zakupu. To bardzo dobra informacja dla ludzi traktujących taki zakup w kategoriach inwestycji długoterminowej.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 27
Studiuję: Zarządzanie

mieszko, 01 cze 2021, 15:53

Osobiście uważam, że przy wyborze takiego samochodu warto patrzeć przede wszystkim na bezpieczeństwo. No właśnie, a jak wybrać takie najbezpieczniejsze auto? Mnie w tym pomogły informacje zawarte na tej https://mtu24.pl/bezpieczenstwo-przede- ... czne-auto/ stronie w internecie. Wszystko bardzo dokładnie opisane. Polecam poczytać w wolnej chwili, bo te informacje dotyczą przecież bezpieczeństwa. Oczywiście dobry i co istotne, odpowiedzialny kierowca pozwoli uniknąć wielu zagrożeń, jakie mogą przydarzyć się na drodze.


Wróć do „Szukam i pytam o wszystko”