Bezpieczne mieszkanie

Awatar użytkownika
Student
Posty: 95
Studiuję: filozofia

acer29, 22 lut 2019, 15:09

Moja 79 letnia babcia mieszka sama, co prawda odwiedzamy ją co parę dni i widuje się też z sąsiadami, uważam, że warto byłoby zainstalować u niej w domu czujki dymu i gazu. W sklepie https://www.fonex.pl/kategorie/detektor ... zu-30.html oferują taki sprzęt w dobrej cenie, a moim zdaniem starsza osoba mieszkająca samotnie powinna coś takiego mieć, ludzkim jest przecież o czymś zapomnieć, nie zauważyć, a tak mielibyśmy pewność że urządzenie będzie alarmować w razie gdyby nie dokręciła kurka czy miałaby jakieś problemy z piecem. Sądzicie że nie poczułaby się urażona takim upominkiem? Może powinniśmy najpierw z nią porozmawiać?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 72
Studiuję: rolnictwo

misi3k, 31 maja 2019, 10:58

ja najbezpieczniej czuje się w domu rodzinnym, mieszkamy w domku z drewna, który wykonał dla nas specjalista - czyli firma Eko Architektura. Dom jest niezwykle przytulny i klimatyczny http://bezwatpienia.pl/budownictwo/nowo ... etniskowe/ tutaj znajdziecie informacje :)

Awatar użytkownika
Student
Posty: 27
Studiuję: Zarządzanie

mieszko, 16 cze 2021, 12:32

Moim zdaniem warto postawić na nowe mieszkanie od dewelopera. Wówczas jest bezpiecznie i nie musimy się martwić remontami przez długie lata. Tak korzystając z okazji, powiem wam, że sam szukałem mieszkania w stolicy. Chciałem zamieszkać w dzielnicy, gdzie jest jednak spokojnie. Z drugiej jednak strony zależało mi na tym, aby osiedle, które wybiorę, było dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Trochę popatrzyłem, trochę poszukałem, ale było warto. To dlatego, że w końcu trafiłem na tę https://www.profbud.info/mieszkania-ursus stronę internetową i dowiedziałem się o inwestycji mieszkaniowej w dzielnicy Ursus, która ma nazwę Ligia. Dzięki nowym drogom, szybko i sprawnie można dotrzeć w inne części Warszawy. W pobliżu znajdują się także szkoły i przedszkola, więc jest to dobra opcja dla rodzin z dziećmi. Jeżeli ktoś z was aktualnie poszukuje nowego mieszkania w stolicy, to myślę, że warto zajrzeć i poznać szczegóły we własnym zakresie. Może ktoś z was także mieszka w tej dzielnicy?


Wróć do „Szukam i pytam o wszystko”