gdzie wybieracie się na wakacje w tym roku

- Posty: 32
- Studiuję: Prawo
Grivko, poniedziałek 13 kwie 2026, 12:32
Witajcie, gdzie wybieracie się na wakacje w tym roku i dlaczego takie, a nie inne miejsce? 

- Posty: 70
- Studiuję: Studiuję : łopatologię
pawelszabla, czwartek 14 maja 2026, 09:38
Genialne są Domki Zdrojowe pod tym adresem – domkizdrojowe. pl/. W środku czyściutko, możesz wyjść na taras z pergolą, grillować, na narty się wybrać, pojeździć na rowerze, pójść z dziećmi na bardzo rozbudowany plac zabaw. Dla dorosłych też SPA, siłownia, co chcesz. Generalnie na dłuższy pobyt to wygodniej niż w hotelu i wyżywienie lokalnie bardzo smaczne.
