gdzie wypoczywacie w tym roku?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 45
Studiuję: Prawo

Kraksax, czwartek 21 maja 2026, 13:20

Hejka, gdzie wypoczywacie w tym roku głównie, macie swoje sprawdzone miejsca?