gdzie wypoczywacie w tym roku?

- Posty: 45
- Studiuję: Prawo
Kraksax, czwartek 21 maja 2026, 13:20
Hejka, gdzie wypoczywacie w tym roku głównie, macie swoje sprawdzone miejsca?

Wróć do „Szukam i pytam o wszystko”
Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość (wg danych z ostatnich 5 minut). Najwięcej użytkowników (1277) było online poniedziałek 08 cze 2026, 23:27 Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Wyłącz blokadę reklam dla tej witryny. Reklamy pomagają wspierać forum.