wzrok

Awatar użytkownika
Student
Posty: 748
Studiuję: Astronawigacja

Ugalit, środa 02 lis 2022, 00:12

Witam,zalezy mi na tym,by zadbac o zdrowie. Dawno nie wykonywałam rutynowych badan i między innymi nie badałam wzroku. Czy uwazacie,ze warto badac wzrok raz do roku? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://blikpol.pl/opinie Czy znacie ten gabinet? Mysle o okularach,które wreszcie będa pasowały mi do twarzy, zapraszam do dyskusji.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 305
Studiuję: fotografie

fangor, poniedziałek 23 paź 2023, 08:50

Niestety posiadam wadę wzroku od urodzenia. Na szczęście udało mi się znaleźć klinikę okulistyczną, która laserowo usuwa tego typu wady. Znajdziecie ich pod tym linkiem: https://www.optegra.com.pl/zabiegi/presbyond-clearvu. Moim zdaniem warto przyjrzeć się ich ofercie, a na pewno znajdziesz tam satysfakcjonującą ofertę. Przynajmniej tak mi się wydaje :).

Awatar użytkownika
Student
Posty: 144
Studiuję: historia

Poki, wtorek 24 paź 2023, 18:22

Jak często badacie wzrok?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 197
Studiuję: fotografie

franciszek, środa 27 gru 2023, 15:15

Przyznam szczerze, że sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym zdobyć jakieś cenne informacje na temat choroby oczu. Konkretnie interesują mnie męty i koleżanka doradziła mi, że tutaj https://opiekaizdrowie.pl/choroby/oczu/mety-w-oku/ można znaleźć sporo przydatnych informacji na ten temat. Dajcie znać, czy macie w tym temacie jakieś większe doświadczenie

Awatar użytkownika
Student
Posty: 121
Studiuję: Architektura

Karol_22, poniedziałek 15 sty 2024, 21:27

Trzeba dbać o wzrok, nie wielu z nas o tym pamiętam.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 172
Studiuję: zarządzenie

aliska, środa 28 lut 2024, 11:13

Badanie wzroku pozwala również ocenić ogólny stan zdrowia oczu oraz wykryć ewentualne problemy, takie jak suchość oczu czy nadwrażliwość na światło. Specjalista może zalecić odpowiednie środki łagodzące objawy i poprawiające komfort widzenia, co pozwoli uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości i utrzymanie zdrowia oczu w najlepszym stanie. Właśnie dlatego zerknijcie sobie tutaj https://clinicadrszulc.pl/diagnostyka/. Jest tam namiar na klinikę i poradnię, gdzie można wykonać badanie wzroku.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 219
Studiuję: fotografie

motyl, poniedziałek 04 mar 2024, 09:17

W moim mniemaniu bardzo dobrego specjalistę od oczu znajdziecie pod tym adresem internetowym: https://drwzrok.pl/ - Badania wzroku Łódź. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem odpowiedniego specjalisty w okolicach Łodzi, to moim zdaniem warto w wolnej chwili przejrzeć ich ofertę, a na pewno będziecie usatysfakcjonowani tym, co tam znajdziecie.


Wróć do „Bazarek studencki - kupię , sprzedam , oddam w dobre ręce :)”