Uniwersytet Rolniczy w Krakowie dziś -opinie studentów !

Awatar użytkownika
Student
Posty: 16
Studiuję: Ekonomia

Gepoman, sobota 26 lis 2016, 12:43

Tomy666 pisze:
Zajcong pisze: Fizyka na UR jest ogólnie bardzo przystępna.
Fizyka przystępna? hmm, dla mnie już w średniej szkole się robiła nieprzystępna ;)

Awatar użytkownika
Student
Posty: 209
Studiuję: Marketing

wajola, środa 02 lip 2025, 09:46

Collegium przyciągnęło mnie tym, że oferuje zawody, które mają przyszłość – nie uczysz się tu czegoś „na zapas”, tylko od razu widzisz, jak wiedza przekłada się na realne umiejętności. Takie podejście do nauki bardzo mi odpowiada.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 28
Studiuję: resocjalizacja

balbinka, środa 10 cze 2026, 09:58

Jak dla mnie uczelnia spoko,kadra swietna no i przede wszystkim atmosfera robi robotę