Rozwód i orzekanie o winie?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 84
Studiuję: Biotechnologia

Worsarz, 18 sty 2021, 10:15

Jak wygląda orzekanie o winie w sprawach rozwodowych? Macie może jakieś dobre źródło prawnicze mówiące coś na ten temat?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 85
Studiuję: biotechnologia

Czebo Ziom, 18 sty 2021, 14:14

Jeśli chodzi Ci o sprawę ogólnie- myślę, że dobry będzie ten artykuł. Jeżeli natomiast pytasz o konkretny przypadek- najlepiej po prostu zgłosić się do doświadczonego prawnika.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 18
Studiuję: niczym

AnetaR, 16 mar 2021, 18:43

To rzeczywiście skomplikowana kwestia.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 17
Studiuję: studiowałam

Simona, 16 mar 2021, 20:10

To o czym piszecie w tym temacie to są kwestie bardzo delikatne w życiu każdego człowieka. Nigdy nie wiadomo jak potaczą się losy naszego małżeństwa dlatego zawsze trzeba być gotowym na wszystko. Zresztą chyba każdy z nas był chociaż raz świadkiem rozpadu, mogłoby się wydawać idealnego związku. Taka sytuacja to po pierwsze ogromny stres emocjonalny ponieważ nie wiemy jak sobie z tym wszystkim poradzić. Dlatego tak ważne jest wsparcie ze strony specjalisty w swojej dziedzinie. Zapewnienie bezpieczeństwa swojego klientowi to cecha każdego doświadczonego adwokata. Co prawda na rynku znajdziemy wiele usług takich jak adwokat od rozwodów kraków jednak w pierwszej kolejności zwróćmy uwagę na indywidualne podejście. Można to łatwo sprawdzić, umawiając się na darmowe porady w takich miejscach jak chociażby - https://www.kancelaria-actio.com/uslugi ... ne/rozwod/ Pozwoli to z pewnością zebrać potrzebne informacje w kontekście dalszej wspólpracy.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: psychologia

Ewok, 16 kwie 2021, 11:07

W tym artykule: https://krakowadwokat.com/co-moze-byc-u ... ecznictwa/ znajdziesz przegląd najnowszego orzecznictwa na ten temat, a konkretnie, z jakich powodów może zostać ustalona wyłączna wina przy rozwodzie.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: filologię

rainkel, 27 cze 2022, 22:41

Przy sprawach rozwodowych pomoc prawna ze strony prawnika jest wręcz niezbędna. To prawnik może reprezentować nas na sali rozpraw. Szukając prawnik tarnowskie góry, warto zapoznać się z ofertą kancelarii https://adwokatrudlicka.pl/prawo-cywiln ... skie-gory/

Awatar użytkownika
Student
Posty: 7
Studiuję: informatyka

sarna, 13 lip 2022, 16:35

Tego typu sprawy pomoże Ci rozwiązać dobry adwokat. Polecam kancelarię mecenasa Łukasza Węgłowskiego. Świetny adwokat, który specjalizuje się w wielu różnych sprawach rodzinnych, a Twoja sprawa jest w zakresie jej oferty. Kompleksowo i profesjonalnie zajmie się wszystkim.


Wróć do „Rozmowy Studenckie na różne tematy.”