TANIE OBIADY!!

Awatar użytkownika
Student
Posty: 321
Studiuję: fotografie

fangor, poniedziałek 23 sty 2023, 10:17

Jak już mowa o jedzeniu, to ostatnio zastanawiałam się, jakie są rodzaje kababa i który rodzaj mięsa będzie najlepszym wyborem. Znajoma doradziła mi, że na stronie izmir.pl można znaleźć spory wybór tego typu informacji, więc jeżeli jesteście tym zainteresowani, to myślę, że warto tam zajrzeć w wolnej chwili. Dajcie znać, czy wy lubicie tego typu przekąski czy raczej staracie się zdrowiej odżywiać

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: wos

Elon53fd, środa 25 sty 2023, 23:03

czy mają jakieś opcje vege i są smaczne?
---
Owijarki do palet

Awatar użytkownika
Student
Posty: 203
Studiuję: podróże, historia

andromeda, sobota 28 sty 2023, 11:04

Jeśli o mnie chodzi to zawsze jem w m1, najczęściej oczywiście kiedy jestem tam na zakupach ale zdarza się że jadę tam specjalnie na obiad :)

Awatar użytkownika
Student
Posty: 242
Studiuję: fotografie

motyl, środa 22 mar 2023, 13:22

Wiesz co, ja lubię gotować i powoli rozwijamy się w tej dziedzinie. Teraz doszłam do wniosku, że przydałaby mi się osobista wędzarnia w ogrodzie i szukam jakiejś ciekawych ofert na tego typu urządzenia. Jeżeli moglibyście mi coś doradzić, to byłabym wam bardzo wdzięczna

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: wos

Urte3bfd, środa 22 mar 2023, 23:47

co teraz najbardziej się opłaca?
-
automatyczna owijarka do palet

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: prawo

versacze, czwartek 23 mar 2023, 14:20

muszę poszukać u siebie takiej knajpy bo nie mam czasu gotować

________________________________
Wywóz odpadów budowlanych

Awatar użytkownika
Student
Posty: 180
Studiuję: zarządzenie

aliska, sobota 25 mar 2023, 22:12

Prawda jest taka, że samodzielnie można szybko przygotować pyszny obiad. W necie jest wiele różnych naprawdę ciekawych i przede wszystkim prostych przepisów. Można na przykład na spokojnie zerknąć sobie tutaj https://fitrepublic.pl/co-na-obiad-w-up ... -przepisy/. Jest tam sporo różnych propozycji. Koniecznie je wypróbujecie. Na pewno wyjdzie taniej niż stołowanie się w barze mlecznym.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 321
Studiuję: fotografie

fangor, środa 19 lip 2023, 10:11

Jeśli chodzi o zakup dobrego sprzętu do kuchni przez tydzień to ja zastanawiam się nad liofilizatorem, dzięki któremu ograniczą wyrzucanie żywności. Moim zdaniem świetne produkty tego typu posiada ta firma https://frostx.pl/pl/blog/domowy-liofilizator-zywnosci/ . Jeśli sami zastanawiacie się nad zakupem domowego liofilizatora żywności, to moim zdaniem warto zasięgnąć informacji na powyższej stronie internetowej.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 106
Studiuję: Filologię

Leo_88, czwartek 10 sie 2023, 22:00

Chciałam się podzielić z Wami moim ostatnim kulinarnym odkryciem. Przypadkowo natrafiłam na stronę https://zielonysrodek.pl/klopsiki-w-sos ... m-przepis/ gdzie znalazłam niesamowity przepis na klopsiki w sosie pomidorowym. Nie mogę się doczekać, aby wypróbować ten przepis w weekend! Opis krok po kroku wydaje się być bardzo przejrzysty, a zdjęcia gotowego dania robią wodę w ustach. Uwielbiam dania mięsne w połączeniu z aromatycznym sosem pomidorowym, więc jestem pewna, że ten przepis przypadnie mi do gustu.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: politologia

majuk4, piątek 11 sie 2023, 14:29

To jest kwestia indywidualna, nie ma jednego słusznego podejścia. Ważne jest zrozumieć, że ludzie mają różne potrzeby i oczekiwania.

_____________________
oczyszczalnia ekologiczna


Wróć do „Rozmowy Studenckie na różne tematy.”