PORA ZWYROLA: Noc z superbohaterami Tromy! jutro w Mikro

Awatar użytkownika
Student
Posty: 12
Studiuję: ogrodnictwo

KSS, 26 mar 2015, 21:25

Zapraszamy do kina Mikro na kolejną odsłonę cyklu PORA ZWYROLA. Spotkanie pod hasłem NOC Z SUPERBOHATERAMI TROMY już w piątek, 27 marca o godz. 22:45. Filmy pokażemy z lektorami na żywo!

Po licznych doznaniach na filmach z nurtu rape&revenge, przeniesiemy się do krainy Tromaville, zaludnianej przez licznych dziwaków, świrów, zwyroli, ale także... superbohaterów. Pokażemy "Toksycznego mściciela" i "Sierżanta Kabukimana"!

BILETY: 20 zło

Dla widzów, którzy przyjdą z mopem/atrybutem Toxiego: 15 zło

Uwaga! Filmy z LEKTOREM NA ŻYWO!

Przed seansem odbędzie się konkurs - losowanie superbohaterskiego cock-rolla ufundowanego przez sex-shop Kinky Winy!

O FILMACH:

‘’Toksyczny mściciel’’

Pierwszy duży sukces Tromy. Historia nieudacznika Melvina – który w wyniku głupiego żartu paru dresiarzy ląduje w ciężarówce z toksycznymi odpadami i staje się zmutowanym siłaczem – zaskarbiła sobie widzów, stając się flagowym tytułem wytwórni. Pomysł na realizację filmu z centrum akcji w siłowni przyszedł do głowy Lloydowi Kaufmanowi, kiedy pracował na planie ‘’Rocky’ego’’. Gdy na festiwalu w Cannes ogłoszono koniec świetności kina grozy, ojciec Tromy postanowił sam spróbować szczęścia w tej materii. Łączący w sobie cechy horroru, czarnej komedii i filmu superbohaterskiego ‘’Toksyczny mściciel’’ to jednocześnie esencja złego smaku i trafna satyra na amerykańskie społeczeństwo ery Reagana. Bioetyczne przesłanie sprawiło, że ‘’Mściciel’’ po dziś dzień pozostaje jednym z ulubionych filmów eko-aktywistów. Niespodziewany sukces ‘’Toxiego’’ skierował Tromę – wcześniej parającą się produkowaniem komedii erotycznych – na inne tory. Od tej pory wytwórnia będzie specjalizować się w filmach spod znaku trzech ‘’B’’: Blood, Breasts & Beasts.

‘’Sgt Kabukiman NYPD’’

Na pomysł opowieści o detektywie, który świadkuje masakrze podczas spektaklu Kabuki i zostaje opętany przez duszę z jednego aktorów mogli wpaść tylko Lloyd Kaufman i Michael Herz. Niezdarny glina, Harry Griswold, dzięki mocom przekazanym przez umierającego artystę, w chwilach grozy przeistacza się w Kabukimana – kolorowego superbohatera, który potrafi latać i posiada osobliwy rezerwuar broni, w skład którego wchodzą m.in. japoński wachlarz i mordercze pałeczki. Idea gieroja w japońskim stroju scenicznym pojawiła się w głowie Kaufmana podczas kręcenia ‘’Toksycznego mściciela II’’ w Tokio. Impulsem do rozpoczęcia zdjęć była hojność ze strony właścicieli firmy Nanco – producenta tak znanych gier jak np. Pac-Man. Japońska strona chciała jednak dostać film dla dzieci, czego nie mógł zaakceptować Kaufman. Efektem sporów jest dziwaczna hybryda: brutalny film z pogodną atmosferą rodem z disnejowskich produkcji. Sam Kabukiman stał się jednak drugą – obok Toxiego – najbardziej rozpoznawalną maskotką Tromy.

Oba doskonałe filmy już w nocy z 27/28 marca w Mikro!

---
Kino Mikro zaprasza na cykl ''PORA ZWYROLA''
NOC Z SUPERBOHATERAMI TROMY!
CZAS: piątek, 27 marca 2015, g. 22:45
MIEJSCE: Kino Mikro, ul. Lea 5, Kraków


Prowadzenie: Jacek Dziduszko

Awatar użytkownika
Student
Posty: 2
Studiuję: łopatologię

Yhgtr4, 11 maja 2021, 15:48

Myślę, że wiele osób w społeczności bondage rope „uległość” i „dno”. za pomocą liny bondage. Używają terminu „uległy” w odniesieniu do osoby w interakcji BDSM, która jest zdominowana i oddaje kontrolę, podczas gdy „dno” jest ogólnym terminem na uczestnika, w tym uległą


Wróć do „Imprezy, koncerty i kluby studenckie”