Oprogramowanie do sklepu online

Awatar użytkownika
Student
Posty: 191
Studiuję: historia

Poki, poniedziałek 16 paź 2023, 11:55

Nie do końca oprogramowanie, ale z pewnością bardzo przydatne urządzenie, które może przyśpieszyć wiele procesów w sklepie internetowym. Mowa o drukarce termotransferowej - to urządzenie pozwala szybko wydrukować etykietę produktu lub samoprzylepny list przewozowy, naklejkę z kodem kreskowym lub QR i tak dalej. W sieci jest co najmniej kilka takich urządzeń, są także wymienne głowice. Przykładem może być https://sklep.lagraf.com.pl/glowica-dru ... 11-203dpi/

Awatar użytkownika
Student
Posty: 338
Studiuję: kosmetykę

lorena, środa 15 lis 2023, 23:50

Warto zwrócić uwagę na oprogramowanie Atom ERP https://atomerp.pl/ - z którego korzystają najróżniejsze branże. Działa on na wielu, najróżniejszych płaszczyznach - przez co cieszy się zainteresowaniem. Warto przyjrzeć się jego możliwościami/ funkcjami.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 341
Studiuję: fotografie

fangor, sobota 20 kwie 2024, 14:17

Narzędzia scoringowe są niezwykle przydatne dla firm działających w branży finansowej, e-commerce oraz wielu innych sektorach. Firma Autopay oferuje kompleksowe Narzędzia scoringowe, które umożliwiają szybką i skuteczną analizę ryzyka oraz podejmowanie trafnych decyzji biznesowych. Dzięki zaawansowanym algorytmom i bogatej funkcjonalności, narzędzia te pomagają firmom w optymalizacji procesów zarządzania ryzykiem i zwiększeniu efektywności operacyjnej.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 250
Studiuję: fotografie

motyl, poniedziałek 03 cze 2024, 18:26

Artykuł od https://walbrzych.dlawas.info/biznes/el ... id,40134,a przedstawia zasady działania elektronicznych portfeli, które stają się nieodłącznym elementem nowoczesnych płatności. To rozwiązanie zapewnia użytkownikom wygodę i bezpieczeństwo, dzięki czemu transakcje stają się szybsze i bardziej efektywne. Elektroniczne portfele to przyszłość płatności, którą warto poznać.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 971
Studiuję: Astronawigacja

Ugalit, piątek 21 cze 2024, 12:24

Potrzebując pomocy w zakresie prowadzenia sklepu internetowego i oprogramowania do niego, firma https://x-one.pl/e-commerce może okazać się niezwykle pomocnym wsparciem. Specjaliści z X-One oferują kompleksowe rozwiązania e-commerce, które obejmują projektowanie, wdrażanie oraz optymalizację sklepów internetowych. Dzięki ich doświadczeniu i nowoczesnym technologiom, Twój sklep będzie funkcjonalny, intuicyjny w obsłudze i zoptymalizowany pod kątem wydajności oraz konwersji sprzedaży. Współpraca z X-One to pewność, że Twoje potrzeby zostaną w pełni zrozumiane i zrealizowane na najwyższym poziomie.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 239
Studiuję: fotografie

franciszek, sobota 22 cze 2024, 15:13

Na stronie https://isportal.pl/rodzaje-kart-platni ... ie-roznia/ znajdziesz obszerny przewodnik po różnych rodzajach kart płatniczych, który pomoże Ci zrozumieć, jakie są główne różnice między nimi. Artykuły omawiają karty debetowe, kredytowe oraz przedpłacone, wyjaśniając ich funkcje oraz zalety. Dzięki temu możesz dokonać świadomego wyboru karty, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom finansowym i preferencjom.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 5
Studiuję: zarządzanie

wodna12, środa 26 cze 2024, 13:36

Dobrym rozwiązaniem dla początkujących jest sklep internetowy WordPress - WooCommerce :)

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: awf

Igga, poniedziałek 01 lip 2024, 22:37

Jeśli macie sklep internetowy, warto eksplorować możliwości, jakie oferują nowoczesne integracje e-commerce. Przykładem takiej platformy jest https://hummerce.com/integracje/

Awatar użytkownika
Student
Posty: 191
Studiuję: historia

Poki, czwartek 18 lip 2024, 10:22

Wiadomo, że fakturowanie i przestrzeganie wszystkich przepisów z tym związanych nie jest specjalnie przyjazne w Polsce i wielu początkujących przedsiębiorców ma z tym problem. Warto zatem wiedzieć, że istnieje wiele programów, które mogą to ułatwić i intuicyjnie przeprowadzą przez ten proces. Przykładem może być https://www.rafsoft.net/


Wróć do „Informatyka”