Polecamy Antywirusy !

Opisujemy nowinki technologiczne , polecamy programy , dyskutujemy na tematy użytkowe systemów komputerowych
Awatar użytkownika
Tomy666
Manager
Manager
Posty: 252
Rejestracja: 20 sty 2010, 21:52
Studiuję: Geodezja
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Polecamy Antywirusy !

Post autor: Tomy666 » 24 sie 2013, 9:23

Avast Antywirus

Obrazek


avast! Internet Security to pakiet zabezpieczający, wyprodukowany przez czeską firmę avast! Software. Zapewnia kompleksową ochronę przed wszelakiego rodzaju zagrożeniami, na jakie natknąć się może użytkownik w Internecie - w tym także zagrożenia ze strony zainfekowanych witryn internetowych i wykradanie poufnych danych np. podczas zakupów online lub transakcji bankowych przez Sieć.


Wyposażony on został we wszystkie rozwiązania znane z niższych produktów tego producenta. Znajdziemy wśród nich m.in. ochronę komputera w czasie rzeczywistym i funkcję automatycznego pobierania definicji wirusów realizowaną poprzez tzw. mechanizm strumieniowego wysyłania, tryb SafeZone, funkcję skanowania komputera w czasie bootowania, samoczynnego sprawdzania danych pobranych przy użyciu sieci P2P i komunikatorów internetowych, a także analizę stron WWW i ochronę przed szkodliwymi skryptami. Oprogramowanie wyposażone zostało także w funkcję FileRep, czyli system reputacji plików oraz WebRep dotyczący witryn internetowych. W przypadku pierwszego z nich przed otwarciem pliku zostanie on sprawdzony pod kątem tego, jaką reputacją cieszy się wśród innych użytkowników - jeśli powodował u nich problemy lub został uznany za niebezpieczny, avast! ostrzeże nas odpowiednio wcześnie i nie pozwoli na uruchomienie takiej aplikacji lub zaproponuje uruchomienie jej w tzw. trybie „piaskownicy”, czyli w odizolowanym od systemu, wirtualnym środowisku.

avast! Internet Security oferuje dodatkowo wbudowany moduł inteligentnej zapory sieciowej, filtry chroniące przed spamem, phishingiem, spyware, a także zoptymalizowany z myślą o posiadaczach wielordzeniowych procesorów silnik antywirusowy.
Nowości w wersji 8

W nowej, ósmej odsłonie, avast! Free Antivirus oferuje zaprojektowany od podstaw interfejs graficzny, który wzorowany jest na Modern UI z Windows 8 i przystosowany został do pracy na dotykowych monitorach. Wśród debiutujących funkcjonalności znalazł się m.in. moduł Browser Cleanup, umożliwiający usuwanie z przeglądarki internetowych niepożądanych pasków narzędziowych i rozszerzeń oraz moduł sprawdzający stan aktualizacji najpopularniejszych programów. avast! 8 wprowadza także inne, pomniejsze usprawnienia w zakresie raportowania adresów URL w usłudze WebRep, nareszcie potrafi też rozpoznać, kiedy notebook pracuje na baterii i wstrzymuje wówczas zaplanowane skanowanie. Ciekawostką jest również obsługa protokołu IPv6, także we wbudowanym firewallu.

**********************************************************************************************

Jest również dostępna bezpłatna wersja Avast Free, trzeba się zarejestrować, aby otrzymać darmowy klucz licencyjny na okres 1 roku.

Jestem użytkownikiem antywirusa z rodziny avast już od ponad 5 lat i bardzo sobie go cenię . Polecam wszystkim !Źródło:http://www.dobreprogramy.pl/avast-Inter ... 16163.html
Uniwersytet Rolniczy Kraków

Awatar użytkownika
katsil11
Student
Student
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2015, 14:45
Studiuję: energia odnawialna
Kontakt:

Re: Polecamy Antywirusy !

Post autor: katsil11 » 16 lip 2015, 14:52

AVG Antivirus jest bardzo dobry.
_____________________________________
Emiter

Awatar użytkownika
KKasiaK
Student
Student
Posty: 9
Rejestracja: 24 maja 2015, 14:55
Studiuję: Agrobiznes

Re: Polecamy Antywirusy !

Post autor: KKasiaK » 01 sie 2015, 19:54

Ja od lat korzystam z microsoft essentials i jestem zadowolona :)


______________________
pieśni kościelne :: sudoku trudne :: oblicz bmi :: darmowe mmo

ODPOWIEDZ