reklama w google

Awatar użytkownika
Student
Posty: 14
Studiuję: ekonomia

tejo, 16 mar 2017, 19:45

reklama w google to jeden z ciekawszych sposobów, a przede wszystkim bardziej skutecznych. Dzięki któremu w szybkim czasie można zwiększyć zainteresowanie stroną internetową.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 6
Studiuję: geodezja

drogin, 11 kwie 2018, 15:17

Reklama w Google jest dobra ale szkoda że nie za darmo. Szkoda że nie ma sposobu na darmową reklamę.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 72
Studiuję: rolnictwo

misi3k, 25 lut 2020, 11:47

reklama w google to obecnie skuteczny sposób promocji produktu lub usługi, ale w moim przypadku wyjątkowo zadowalający efekt dały rozwiązania merchandisingowe. Pomogła mi w tym firma 4mat https://4mat.pl/ która sprawdza się jako koordynator akcji promocyjnych, zajmuje się organizacją eventów i oferuje wysokiej jakości usługi merchandisingowe. Zapewniają wyszkolonych i zaangażowanych merchandiserów, kompetentnych koordynatorów regionalnych, umiejętnie dobierają narzędzia, tworzą ekspozycję itd - możecie im zaufać!

Awatar użytkownika
Student
Posty: 3
Studiuję: zarządzanie

arekf, 05 lis 2021, 23:48

Reklama jest bardzo ważna w obecnych czasach prowadzenia firmy online, jednak nie każdego na nią stać. Z pomocą przychodzi https://cashflowgroup.pl, która zajmuje się pozyskiwaniem funduszy w celu rozwoju przedsiębiorstw.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: historia

tarzan, 02 gru 2021, 23:29

Reklama w google jest dość droga, sa też inne metody, można tutaj http://bbpolska.pl/ o nich poczytać.

----
http://imps.pl/

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: nie

Yem, 05 gru 2021, 22:08

Trzeba się na tym dobrze znać

Awatar użytkownika
Student
Posty: 3
Studiuję: bibliotekoznawstwo

Jumek, 30 gru 2021, 13:04

Trzeba się na tym znać albo lepiej zlecić to komuś, kto się na tym zna. Tutaj mogę polecić firmę https://lepszymarketing.pl/oferta/pozyc ... e-wroclaw/ która ma ogromne doświadczenie w tym temacie. Warto zaznaczyć, że oferują darmową wycenę współpracy. Najlepiej zdecydować się na kompleksową obsługę, czyli zacząć od audytu - to pomoże wyeliminować wiele problemów na przyszłość.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: geodezja

Fran, 24 sty 2022, 19:11

Jest to naprawdę dobra opcja

Awatar użytkownika
Student
Posty: 19
Studiuję: świat

sarunia, 24 sty 2022, 21:25

Z pewnością reklama w Google jest dobrym pomysłem, także warto rozważyć prowadzenie konta firmowego np. na facebooku. Coraz więcej przedsiębiorców się na to decyduje i chwalą rezultaty. Jeśli również chcielibyście wypróbować to odsyłam do poradnika http://www.linuxindex.pl/grafiki-na-fb- ... aniczenia/

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: nie

Riltok, 29 sty 2022, 22:12

Finalnie każda reklama w internecie ociera się o Google, prawda? :) Ja od siebie mogę polecić fotografia nowy targ https://apeturestudio.pl/ - zajmują się fotografią produktów, biznesową, nagrywaniem z drona, tworzeniem filmów reklamowych.


Wróć do „Informatyka”