Lekcje Angielskiego przez Internet

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: Językiem angielskim

Eduhouse, 04 mar 2020, 23:48

Oferujmy platformę językową, która łączy klientów z Polski z native speakerami z Indii. Lekcje odbywają się przez komunikator internetowy (Skype lub Hangout) i mają charakter indywidualny. Nauczyciele wpisują swoją dostępność poprzez stronę internetową przez którą klient może wybrać preferencyjny termin. Płatność następuje przez stronę w czasie rejestracji lekcji.

Nasi nauczyciele wykorzystują autorską metodę nauczania polegającą na mówieniu całkowicie po angielsku w bezstresowych warunkach, czasem w zabawny sposób. Dzięki temu zminimalizują Państwo czas osiągnięcia zadowalających zdolności językowych.

Aktualnie oferujemy trzy rodzaje usług:
Luźna Rozmowa” - czas trwania - 0.5 godziny. - cena 25 zł. Usługa polega na luźnej rozmowie na dowolny temat z nauczycielem. Można użyć tego serwisu aby poćwiczyć słownictwo lub po prostu porozmawiać z nauczycielem aby poradzić się na czym powinni się Państwo skoncentrować w pierwszej kolejności. Ten serwis polecamy w szczególności osobom, które wybierając się za granicę chcą przypomnieć język, lub osobom, które sami organizują swoją edukację językową i potrzebują partnera do rozmów.
Praca Domowa” - czas trwania - 1 godzina - cena 50zł. Ten serwis polega na pomocy w pracy domowej. Nauczyciel przećwiczy z Państwem wybrany temat i pomoże odrobić pracę domową.
Recenzja Pracy” - czas trwania: 2 godziny (1 godzina na recenzję, 1 godzina na omówienie pracy) - cena 100zł. Wykupując tę usługę wybrany nauczyciel sprawdzi Państwa pracę (np. wypracowanie, przentację, itp.). Nauczyciel wykorzysta 1 godzinę na sprawdzenie pracy, a w czasie drugiej godziny w wybranym przez Państwa terminie, nauczyciel omówi z Państwem swoją recenzję. Polecamy ją osobom, które mają pracę do sprawdzenia np. praca domowa z angielskiego, prezentacja na konferencje, tekst na stronę internetową itp.

Nauczyciele nie mówią po polsku, jednakże są przygotowani do nauczania nawet początkujących osób. Jeżeli ktoś dopiero zaczyna, konwersja będzie odbywać się w odpowiednio wolym tempie.

Posiadamy promocyjne ceny w przypadku zakupu więcej niż jednej godziny.
Szczegółowy opis projektu oraz strona przez którą można zakupić usługę znajduje się tutaj: https://i-angielski.com Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z informacjami na stronie, z regulaminem serwisu, oraz naszą polityką prywatności (zgodną z RODO). Oferujemy płatność za pośrednictwem popularnych serwisów płatności: Stripe (Karty Kredytowe), PayPal, i Przelewy24. Sposób rezerwacji lekcji opisany jest na podstronie https://i-angielski.com/jak-zarezerwowac/. Rejestracja następuje automatycznie bez konieczności kontaktowania się z administracją serwisu. Podana cena ma charakter promocyjny i zostanie podniesioma w najbliższym czasie.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt emailowy, lub wiadomość na Skype lub Hangout.
Email i Hangout: help@eduhouse.eu
Skype: live:.cid.16a2ae4392315c35

Życzymy miłych lekcji.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 84
Studiuję: Biotechnologia

Worsarz, 28 kwie 2020, 11:07

na pewno teraz bardzo przydatna opcja :)

Awatar użytkownika
Student
Posty: 85
Studiuję: biotechnologia

Czebo Ziom, 08 mar 2021, 15:42

Wydaję mi się, że to świetna opcja na poćwiczenie języka.Teraz pomagam w domu przy ociepleniu w Krakowie, ale na pewno wezmę kilka godzin przed wyjazdem za granicę :)

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: wos

Cvi32jf356, 21 sty 2022, 22:07


Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: bibliotekoznawstwo

Cannot, 22 sty 2022, 18:29

Chyba są dla kogoś, kto już coś umie

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: filozofia

Zamek, 05 lut 2022, 13:05

Najważniejsze, żeby się uczyć języków

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: zarządzanie

Murny, 10 lut 2022, 11:08

Na pewno warto


Wróć do „Korepetycje i pomoc w nauce”