ogród

Awatar użytkownika
Student
Posty: 748
Studiuję: Astronawigacja

Ugalit, poniedziałek 05 lut 2024, 09:47

Projektując ogród, istotne jest uwzględnienie przestrzeni do wypoczynku, a jednym z idealnych elementów wyposażenia może być ławka. To miejsce, gdzie można odpocząć, cieszyć się otoczeniem przyrody i spędzać relaksujące chwile na świeżym powietrzu. Tutaj https://www.lawkaogrodowa.pl/ warto zajrzeć i zapoznać się z bogatą ofertą.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: windykacja

Halik, czwartek 15 lut 2024, 15:39

Gdzie kupujecie narzędzia ogrodnicze?

--
marynarki męskie xxxl

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: Prawo

kizlos33, czwartek 15 lut 2024, 15:57

Samemu to jest dużo pracy, może jedynie na początku da się to robić z powodzeniem. Dlatego ja polecam się zgłosić do profesjonalistów
--------------
Szkolenia BHP Bydgoszcz

Awatar użytkownika
Student
Posty: 144
Studiuję: historia

Poki, niedziela 18 lut 2024, 09:48

Ja uważam, że można wiele rzeczy zrobić samemu w ogrodzie, także tyczy się to budowy konstrukcji ogrodowy, takich jak wiaty na śmieci, altany, zadaszenia tarasu czy szopy na narzędzia. Oczywiście trzeba mieć do tego zacięcie i też pewien zestaw umiejętności, ale wykonanie takiej pracy może być bardzo satysfakcjonujące. Warto też znać przydatne rozwiązania, które mogą ułatwiać budowę. Mowa tutaj o takich elementach jak kotwy, podstawy pod słupy, zwieńczenia do altan, łączniki, wkręty, okucia i tak dalej. W sieci można znaleźć je bez problemu, przykładowo tutaj https://www.2fasten.com/

Awatar użytkownika
Student
Posty: 68
Studiuję: marketing

ciapek, wtorek 26 mar 2024, 17:31

Jako ogrodnik-amator, staram się stworzyć przyjazną przestrzeń w moim ogrodzie, gdzie mogę odpocząć i cieszyć się naturą. Rozważam dodanie ławek betonowych do mojego ogrodu, aby stworzyć miejsce do relaksu i obserwacji roślin. Czy ktoś ma doświadczenie z wykorzystaniem takich ławek z firmy Parkaria https://www.parkaria.pl/produkty/lawki- ... betonowe-1 w prywatnych ogrodach?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 172
Studiuję: zarządzenie

aliska, piątek 29 mar 2024, 09:48

Chciałbym porozmawiać o trawie ozdobnej z gatunku Panicum virgatum 'Shenandoah'. Czy ktoś miał już okazję ją uprawiać? Interesuje mnie, jak się sprawdza w różnych warunkach i jakie ma walory estetyczne. Czy jej intensywna czerwień w jesieni naprawdę dodaje ogrodowi niepowtarzalnego charakteru? Będę wdzięczny za wszystkie opinie na ten temat. Tutaj https://trawnikowo.pl/ jest sporo informacji na temat różnych rodzajów traw i w sumie zainspirowało mnie to właśnie do takiej aranżacji ogrodu.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: wos

Esdr3fr, środa 17 kwie 2024, 21:49

Jaki sprzęt przydaje się wam w ogrodzie? Czy taki siewnik do trawy to jest dobry pomysł? Jest wart swojej ceny? Korzystacie z niego i się przydaje?


Wróć do „Korepetycje i pomoc w nauce”