Książki

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: bibliotekoznawstwo

Ozzik, poniedziałek 13 mar 2023, 23:28

Czytaliście ostatnio coś ciekawego?

---
https://digitallink.pl/

Awatar użytkownika
Student
Posty: 116
Studiuję: informatyka

sarna, czwartek 23 mar 2023, 06:31

Stale czytam jakieś ciekawe książki a tu https://sklep.zwierciadlo.pl/kategoria- ... u/poradnik widziałam też bardzo ciekawe poradniki, muszę kilka zamówić a są akurat w promocji co mnie bardzo cieszy.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 172
Studiuję: zarządzenie

aliska, niedziela 30 kwie 2023, 13:36

A tutaj https://blackbooks.pl/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Znajdziecie tam bowiem namiar na ciekawe miejsce, gdzie można nie tylko zakupić wiele ciekawych książek, których nie ma już w sprzedaży w księgarniach, ale również sprzedać swoje stare książki, których już nie używamy. Myślę, że jest to ciekawe i przede wszystkim niezwykle praktyczne rozwiązanie.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: filologię

neil, piątek 09 cze 2023, 22:19

Czy mają tam ebooki i audiobooki?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 172
Studiuję: zarządzenie

aliska, czwartek 29 cze 2023, 17:48

Witam wszystkich! Czy ktoś ma wskazówki dotyczące składania zamówień na używane książki online? Jakie są kluczowe czynniki do uwzględnienia przy wyborze sprzedawcy lub platformy? Czy są jakieś wskazane sposoby płatności czy transportu? Będę wdzięczny za wszelkie informacje! Wstępnie tutaj https://blackbooks.pl/620-po-angielsku się rozglądam. Robił ktoś może zakupy w tym antykwariacie?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: hörbücher

Hubert, czwartek 12 paź 2023, 10:58

Uwielbiam dobrą dyskusję o książkach! 😄 Niedawno słuchałem też niemieckiego audiobooka "Das Kind in dir muss Heimat finden" autorstwa "Stefanie Stahl" na horbuchkostenlos i była to niezła przejażdżka, prawda? Łączmy się i wymieniajmy więcej propozycji książek!

Awatar użytkownika
Student
Posty: 748
Studiuję: Astronawigacja

Ugalit, poniedziałek 30 paź 2023, 21:27

Na wirtualnych półkach sklepu https://blackbooks.pl/ znajdziecie najciekawsze pozycje z kanonu literatury pięknej polskiej i światowej, wciągające kryminały, emocjonujące reportaże i fascynujące biografie. W ich ofercie nie brakuje także poradników, książek popularnonaukowych, podręczników akademickich i przewodników. W internetowym księgozbiorze znajdziecie komiksy, książki do nauki języka obcego oraz bestsellery dla dzieci i młodzieży.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 172
Studiuję: zarządzenie

aliska, czwartek 29 lut 2024, 17:44

Nie wiem czy wiecie, ale BlackBooks może udostępniać klientom wyszukiwarkę online, która umożliwia szybkie i wygodne przeglądanie dostępnych książek oraz wyszukiwanie konkretnych tytułów i autorów. To ułatwia klientom znalezienie interesujących ich pozycji i składanie zamówień. Można tam również sprzedać swoje książki. Tutaj https://blackbooks.pl/content/10-skup-k ... trojmiasto znajdziecie więcej szczegółów na ten temat.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: Architektura

Daniel27, niedziela 10 mar 2024, 20:43

A co sądzicie o takim rozwiązaniu jak e-booki?
_________________
koła pasowe zębate

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: Prawo

biiistPL, poniedziałek 11 mar 2024, 12:19

Moim zdaniem to bardzo ważna kwestia w dzisiejszych trudnych czasach
-------------------------------
https://hestadent.pl/


Wróć do „Muzyka, film, książka i teatr”