Ekonomia na UJ to dobry wybór?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: ekonomia

KrystianA, 11 lip 2020, 22:11

Cześć,

interesuje mnie ekonomia, tylko jeszcze się nie mogę zdecydować na której uczelni. Dobre opinie ma UJ, tylko co wy o tym sądzicie?
Ogólnie uczelnia sprawia pozytywne wrażenie. Tylko czy wykładowcy też są w porządku do studentów?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 2
Studiuję: Ekonomia

ArturK, 13 lip 2020, 20:19

Studiuje równolegle dwa kierunki (prawo i ekonomia). Mogę krótko podzielić się wrażeniami z ostatnich czterech lat. Zacząć trzeba od możliwości, które umożliwia UJ swoim studentom. Warto skorzystać z ERASMUSA (ja skorzystałem), z uczestnictwa w kołach naukowych, udziału w konferencjach, itp. Zajęć nie jest dużo. Warto opracować sobie plan samorozwoju. Na zabawę też znajdzie się czas 😊

Wykłady są na wysokim poziomie. Zaczniesz od podstaw ekonomi aż po bardziej zaawansowane tematy. Uczelnia ma dobrze zorganizowany program, dlatego wyjdziesz z rzetelną wiedzą. Wybór jest twój, ja Ci polecam UJ.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: Programowanie

Jakub, 13 lip 2020, 23:19

Ludzie zjeżdżają się do uczelni z różnych zakątków Polski. Kształcą się, spotykają, rozmawiają, odpoczywają, napawają wzrok architekturą. Jest to tylko dodatek, bo nauka w tym miejscu, sprawia duże zadowolenia. Konkretni wykładowcy, pozytywnie nastawieni do uczniów. Uczelnia Jagielońska rzetelnie i poważnie traktuje wykształcenie swoich studentów. Ci ludzie nie mogą się mylić :)

Awatar użytkownika
Student
Posty: 38
Studiuję: biotechnologia

Czebo Ziom, 16 gru 2020, 18:28

UJ daje ogromne możliwości rozwoju i udział w wielu dodatkowych aktywnościach, których często brak na innych uczelniach. Jednak jeśli nie zależy Ci na kołach i wyjazdach, to wybierz najbardziej spokojną uczelnię pod kątem ilości zajęć i ich trudności.
______________________
tanie przewozy autokarowe w Krakowie


Wróć do „Porady dla Maturzystów i przyszłych Studentów.”