Jakie studia wybrać? Co się opłaca?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 6
Studiuję: literaturoznawstwo

Rozpisana, poniedziałek 25 wrz 2023, 13:52

Wejdź na naszego bloga: https://pisaniena5.blogi.pl/ i przeczytaj co warto wybrać. Zapraszamy również na stronę piszemy-prace.com, na której znajdziesz wpisy dotyczące pomocy w pisaniu. Podaj kod rabatowy arkrakowsale i uzyskaj -15% rabatu na usługę! Zapraszamy! ;) ;)

Awatar użytkownika
Student
Posty: 50
Studiuję: Farmację

alek42, sobota 21 paź 2023, 12:47

Myślę, że kierunek studiów należy wybierać według własnych zainteresowań i możliwości. Fajne jest to, że teraz można studiować także online. Pod adresem: https://www.podyplomowka.edu.pl/organiz ... demickiego udało mi się znaleźć jest opisana organizacja roku akademickiego w ISP gdzie w taki sposób można studiować pedagogikę specjalną.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: filozofia

Karine, niedziela 22 paź 2023, 21:50

Raczej nie humanistyczne, chyba, że chcemy kontynować karierę naukową

---
sieć komórkowa

Awatar użytkownika
Student
Posty: 18
Studiuję: filologie polską

katja, wtorek 04 cze 2024, 20:46

Jesli planujecie studia w sferze biznesowej albo ekonomicznej, to warto wybrać ta uczelnie https://uew.pl/ oferują naprawdę wysoki poziom

Awatar użytkownika
Student
Posty: 28
Studiuję: życie

kindziaa, poniedziałek 10 cze 2024, 13:01

najpierw warto zadać sobie pytanie, jaka praca wykonywana w przyszłości da Wam najwięcej satysfakcji i radości. Tym się kierujcie wybierając konkretny kierunek. Jeśli padnie na fizjoterapię czy psychologie to poczytajcie sobie o Warszawskiej Akademii Medycznej. Wysoki poziom, ciekawe zajęcia, doświadczona kadra wykładowców.


Wróć do „Porady dla Maturzystów i przyszłych Studentów.”