OSOBA NA STYPENDIUM POSZUKIWANA, ATRAKCYJNA OFERTA!

Awatar użytkownika
Student
Posty: 10
Studiuję: administracja, socjologia

joanna_j, 27 sty 2015, 16:10

Witam serdecznie,

Obecnie wśród absolwentów biologii, ochrony środowiska, biotechnologii, wydziałów rolniczych oraz wśród osób, które zdobędą tytuł magistra nie później niż w maju 2015 roku, poszukujemy osoby, która chciałaby otrzymać grant w wysokości 3000 zł miesięcznie na okres 3 lat.
Oferta z grantem opublikowana została na naszym serwisie bemygo.com przez Katedrę Ekologii i Biogeografii Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Katedra poszukuje w tej chwili osoby, która będzie brała udział w badaniach terenowych na leśnych powierzchniach badawczych (wykonywanie spisów gatunków oraz pobieranie prób do analiz glebowych oraz morfometrycznych), jak i badaniach laboratoryjnych – pomiary morfometryczne oraz szacowanie biomasy roślinnej.


Wystarczy zarejestrować się w serwisie http://bemygo.com/ i odpowiedzieć na 6 pytań business case’a. System poprowadzi Państwa przez business case krok po kroku.
Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, na podstawie której zostanie podjęta decyzja o zatrudnieniu.
Przesyłam link do oferty - proszę zajrzeć i zapoznać się z treścią:
http://bemygo.com/company/joboffer/view/8/
oraz link do rejestracji w serwisie: http://bemygo.com/rc/SB25kr7J

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Działanie 8.1. Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość.
Pozdrawiam,
Joanna J.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: Fundacja En Arche

Fundacja En Arche, 08 kwie 2020, 14:02

Do wygrania stypendium pieniężne przyznawane co miesiąc od października 2020 r. do czerwca 2021 r. w organizowanym konkursie przez Fundację En Arche. Konkurs przeznaczony jest głównie dla studentów oraz doktorantów biologii oraz nauk pokrewnych, natomiast prace mogą składać również studenci innych kierunków, którzy interesują się neodarwinizmem i teorią inteligentnego projektu. Więcej informacji dotyczących konkursu dostępna jest pod linkiem https://enarche.pl/stypendia-i-granty/#nagroda_2


Awatar użytkownika
Student
Posty: 24
Studiuję: Architektura

Karol_22, 31 sty 2022, 17:26

Co trzeba spełnić aby o takie stypendium się ubiegać?


Wróć do „Praca , praktyki studenckie , kursy , szkolenia”