Praca - sprzątanie firm i biur

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: Ekonomia

Cleaner, 22 sie 2016, 11:11

Jesteśmy firmą ze Szczecina i zajmujemy się sprzątaniem. Więcej informacji o nas na stronie : http://www.beeclean.pl/sprzatanie-domow ... -szczecin/
Obecnie podpisujemy umowę właśnie w Krakowie i poszukujemy osób do prac porządkowych w biurach i firmach. Zależy nam na osobach którym można zaufać - tajemnice handlowe itp. Interesuje nas stała współpraca przez dłuższy okres czasu. Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 2
Studiuję: nie

Tasia, 08 kwie 2022, 22:40

W takim wypadku mogę wam polecić hurtownie https://sklep.cleanway.pl/ - znajdziecie tam wszystko, co może się przydać takiej firmie sprzątającej - począwszy od środków piorących i takich produktów jak mopy, wiadra, miotły, zmiotki, wózki ze sprzętem i tak dalej, przez odkurzacze różnego rodzaju, na produktach do odświeżania powietrza kończąc. Warto tam zajrzeć.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 55
Studiuję: fotografie

fangor, 12 kwie 2022, 13:00

Myślę, że warto czasami skorzystać również z usług profesjonalistów, którzy mają ogromne doświadczenie jeżeli chodzi o sprzątanie i z pewnością będą w stanie uporać się z każdym bałaganem. Ja od siebie mogę polecić wam firmę https://www.prestiger.pl/sprzatanie-biu ... bialoleka/ która ma spore doświadczenie jeżeli chodzi o sprzątanie biur w Warszawie na Białołęce. Warto do nich zerknąć, a myślę że nie będziecie rozczarowani

Awatar użytkownika
Student
Posty: 53
Studiuję: kosmetykę

lorena, 05 lip 2022, 21:54

Pod każdym względem wiem, że porządki to nie moje powołanie. Jakoś tak nigdy nie lubiłam sprzątać, jestem leniwa do tego, dlatego namawiam męża na centralny odkurzacz . Wiem, że się opiera, ale bardzo sobie ceni brak bałaganu. Więc myślę, ze to nam wyjdzie na duży plus.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 9
Studiuję: fotografie

motyl, 29 lip 2022, 19:52

Jak już mowa o sprzątaniu, to nie ukrywam, że ostatnio udało mi się znaleźć naprawdę profesjonalną firmę, która swojej ofercie miała naprawdę bardzo ciekawe Usługi sprzątające Poznań do zaoferowania. Mówię oczywiście o rygo.com.pl Mój znajomy mi ich polecił, ponieważ korzystał z ich usług już kilka razy i zawsze był bardzo zadowolony. Mam nadzieję, że i u mnie się sprawdzą.


Wróć do „Praca , praktyki studenckie , kursy , szkolenia”