Moje hobby i zainteresowania.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 19
Studiuję: wszystkim

Ajlar, 28 cze 2016, 22:10

Ja lubię pływać. Właśnie szukam jakiegoś fajnego stroju jednoczęściowego na basen. Tylko takiego, który będzie wytrzymały (średnio chodzę 3x w tygodniu) i nie rozpuści się od chloru :) Upatrzyłam sobie taki http://sklepgwinner.pl/agatina.html . Ma któraś z Was ten model?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 16
Studiuję: sztuka

petra, 13 lip 2016, 15:59

Ja chciałabym zająć się pomocą innym- na razie pocieszam się wolontariatem i planuje wpłacić coś na https://wioskisos.org/ :) po za tym uwielbiam wędrówki górskie!

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: technologia żywności

stokrotka, 28 lip 2016, 11:21

A ja tak staromodnie interesuję się filatelistyką... Dostałam kolekcję znaczków po tacie jeszcze za dzieciaka i od tamtego czasu poszerzam kolekcję. :)

Awatar użytkownika
Student
Posty: 12
Studiuję: Ekonomia

Jan_Lewis, 25 gru 2019, 6:02

Moje hobby jest prawdopodobnie trochę banalne - lubię grać na automatach i kasynach online. Zawsze staram się odwiedzić https://www.mightytips.com/pl/bukmachery/lvbet/ i czytać wiadomości o branży hazardowej i najnowszych innowacjach w tej branży, zanim przejdę do innego kasyna lub spróbuję zagrać na nowym automacie. Nawiasem mówiąc, piszą także o oszustach i złodziejach.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: już po

MarysiaWojt, 20 maja 2020, 12:19

Zdecydowanie podroze.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 3
Studiuję: ekonomia

Wojtek, 21 maja 2020, 18:55

Ja lubię czytać książki, oglądać NBA i podróżować, szczególnie po górach. At tak na co dzień, proza studenckiego życia :P
______________
https://studentpolski.pl/

Awatar użytkownika
Student
Posty: 3
Studiuję: komputery

pendulum, 28 maja 2020, 22:59

Zakupy:)

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: petting

Malwina, 28 maja 2020, 23:05

Ja w sumie też dość wysoko postawiłabym zakupy w tym rankingu. Jeszcze dobrych kilka lat temu byłam można powiedzieć od nich uzeleżniona. Niestety trochę się wybudziłam z tego ponieważ w szafie zaczynało brakować mi miejsce. W większości kupowane rzeczy były zakładane tylko raz lub wcale. Ile się dało to sprzedałam na portalach ogłoszeniowych, resztę rozdałam znajomym. Od tamtej pory stawiam tylko na wysoką jakość tego co kupuję. Bardziej zależy mi też na dodatkach takich jak rajstopy letnie . Ostatnio przeglądałam kilka ofert i ciekawe propozycje widziałam na stronie Gatta - https://www.gatta.pl/pl/rajstopy/rajsto ... -rajstopy/ Może przyda się też Wam, koleżanki ;)


Wróć do „Rozmowy Studenckie na różne tematy.”