Remont mieszkania?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 48
Studiuję: Zootechnika

Komikk161, 09 mar 2021, 13:56

Hej, podpowiedzcie mi proszę jakąś dobrą ekipę remontową w Krakowie? Potrzebuję zrobić kompleksowy remont mieszkania, najlepiej jeszcze przed latem.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 49
Studiuję: biotechnologia

Czebo Ziom, 09 mar 2021, 15:46

Świetne opinie słyszałem kilkakrotnie o tej firmie remontowej z Krakowa. Co prawda sam nie korzystałem z ich usług, ale z tego co widzę, warto zainteresować się ich ofertą.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 17
Studiuję: niczym

AnetaR, 16 mar 2021, 18:39

Szczerze to nie wiem.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 27
Studiuję: Zarządzanie

mieszko, 27 maja 2021, 10:37

Jak najbardziej warto, co jakiś czas zrobić taki remont w mieszkaniu. Warto przy takiej okazji sprawdzić wentylację. Przyda się ku temu odpowiedni anemometr. Jakbyście szukali takiego rozwiązania, to podpowiem wam, że https://www.test-therm.pl/ tutaj można je znaleźć. Swoją drogą nie wiem, czy wiecie, ale taki przyrząd umożliwia nie tylko pomiar prędkości powietrza, ale także jego temperatury. Wentylacja jest bardzo ważna, więc nie ma co czekać, tylko przy okazji remontu warto sprawdzić, czy spełnia swoją funkcję.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 17
Studiuję: niczym

AnetaR, 18 cze 2021, 18:24

A co byście wybrali w kwestii mebli?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 14
Studiuję: petting

Malwina, 21 cze 2021, 16:31

A co byście wybrali w kwestii mebli?
Remont generalny w naszym mieszkaniu to zawsze świetny temat do dyskusji. Przez ostatnie kilka lat wiele się pozmieniało w tej kwestii. Powstały dedykowane fora dyskusyjne, na których ludzie wymieniają się pomysłami. Są też nawet tacy co biorą sprawy w swoje ręce i to dosłownie. Nie brakuje poradników jak przeprowadzić remont we własnym zakresie, natomiast potrzeba do tego umiejętności oraz mnóstwa wolnego czasu. Z tymi dwoma elementami niestety może być słabo u większości z nas. Musimy także pamiętać o odpowiednim wyposażeniu naszego wnętrza. Zdajmy sobie sprawę z jednego, taki projekt robimy raz na długie lata. Będziemy szukać wiecznie oszczędności czy w końcu wybierzemy coś co przypadnie nam do gustu? :) Widać to doskonale na przykładzie mebli oraz takich dodatków jak szafka na buty z wieszakiem . Jest to swego rodzaju wypełnienie wnętrza przy połączniu komfortu z funkcjonalnością.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 12
Studiuję: leśnictwo

Sorbus, 20 lip 2021, 7:29

My przy remoncie mieszkania mieliśmy problem z grzybem. Okazało się, że za meblami jest go całkiem sporo. Przyczyną takiej sytuacji był mały przeciek w dachu - cała wodą z deszczu spływała w ścinę. Oczywiście sami tego nie odkryliśmy, tylko ustalili to eksperci z firmy Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/. Specjalizują się oni w ustalaniu technicznych przyczyn zawilgocenia w budynkach. Dzięki ich pomocy wiedzieliśmy gdzie tkwi problem i udało nam się usunąć przyczynę zawilgocenia ściany.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 16
Studiuję: studiowałam

Simona, 18 lis 2021, 14:19

Pod pojęciem remontu każdy będzie miał na myśli coś innego. Może to być odświeżenie naszego wnętrza, a równie dobrze remont generalny od a do z. Pytanie jakie trzeba sobie zawsze zadać to czy chcemy stawiać na najnowsze rozwiązania? Zdaniem wielu ekspertów jest to bardzo korzystne jeśli w danym miejscu zamierzamy spędzić dużo czasu. Oczywiście trzeba dokonać wyboru z głową bo nie zawsze trzeba wydawać krocie by uzyskać oczekiwany rezultat. Przyda się pomoc kogoś bardziej doświadczonego jak architekt wnętrz. Jeśli chodzi o zabezpieczenie naszego mienia to także mogą przydać się do tego celu kłódki - https://www.klamki-drzwiowe.pl/oferta/k ... lodki.html Warto wybrać te atestowane, są trochę droższe jednak zapewniają większe bezpieczeństwo.


Wróć do „Rozmowy Studenckie na różne tematy.”