Sprawdzone kosmetyki do ciała?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 69
Studiuję: Zootechnika

Komikk161, 11 lut 2021, 11:44

Doradźcie proszę gdzie warto zakupić dobrej jakości kosmetyki do skóry delikatnej? Liczę na ciekawe podpowiedzi z Waszej strony.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 67
Studiuję: Biotechnologia

Worsarz, 11 lut 2021, 14:23

To ja się zgłoszę z tematem drogerii FitoUroda.pl . Sprawdź sobie ich propozycje kosmetyków nawilżających, regenerujących i odmładzających skórę.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 44
Studiuję: Filologia polska

Mokka, 18 maja 2021, 13:31

Z chęcią zajrzę do tej drogerii, ponieważ mam dość wrażliwą cerę. Bardzo jestem ciekawa czy w asortymencie sklepu są też perfumy? Chciałabym kupić partnerowi na urodziny elegancki, markowy flakonik i właśnie rozglądam się za jakąś niebanalną propozycją. W ofercie https://perfumy.pl/product-pol-4551-Bru ... 50-ml.html natrafiłam na kompozycję zapachową Bruno Banani Absolute Man w bardzo korzystnej cenie lecz im większy będę miała wybór tym lepiej. Generalnie on w sieci jest, jednak najczęściej natrafiam na zamienniki a ich zamówienia nie biorę pod uwagę.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: UKM

Joostyna, 08 gru 2021, 18:38

Żyjemy w dosyć ciekawych czasach. Z jednej strony mamy bardzo duży wybór produktów na sklepowych półkach, a z drugiej nie wiemy na co się zdecydować. Każdego dnia jesteśmy bombardowani marketingiem znanych producentów. Natomiast trzeba sobie zdać sprawę z jednego, ich produkty są kierowane na masowy rynek. Trudno żeby w składzie nie miały wielu związków chemicznych, nie zawsze dobrych dla naszej skóry. Szczególnie jak mówimy o skórze delikatnej. Przez długi czas szukałam idealnego produktu, aż znajoma poradziła mi mydło naturalne - https://artyferia.pl/katalog/kosmydelka-mydelka Różnicę poczułam od pierwszego użycia, a tego nie da się opisać słowami. Brak zbędnych ulepszaczy tworzy bardzo wysoką jakość.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: UKM

Roberto, 08 gru 2021, 19:10

Trudno się z wami nie zgodzić.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 3
Studiuję: politologię

Sobek, 29 gru 2021, 11:24

Bardzo ważne jest stosowanie dobrych kosmetyków po goleniu. Tutaj https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553 ... leniu.html zerknijcie sobie. Ja mam wrażliwą cerę i golenie muszę wykonywać naprawdę delikatnie, żeby nie zrobić sobie z buzi ścierniska. Bez dobrego balsamu byłaby masakra.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: wos

Lj32psfg22, 19 sty 2022, 20:49

zależy jaki rodzaj skóry.
-
terpia depresji łódź

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: rosyjski

Lookin, 20 sty 2022, 9:36

Najlepiej się trzymać sprawdzonych produktów

---
świece rytualne

Awatar użytkownika
Student
Posty: 34
Studiuję: kosmetykę

lorena, 20 sty 2022, 18:21

Widzę, że wiele osób sobie ceni produkty marki avon. Ja też bardzo je lubię... A wiecie, że konsultantka avon daje rabaty, także warto dołączyć do ich klubu... Sama planuje teraz się zarejestrować, bo często ostatnio tam robię zakupy, nawet koleżankom.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 3
Studiuję: informatyka

sarna, 25 kwie 2022, 7:56

Jeśli chodzi o mnie i moją rodzinę to używamy tylko naturalnych, ekologicznych kosmetyków i środków czystości. Kupuję je w tej https://ekodrogeria.pl/rodzic-i-dziecko internetowej drogerii


Wróć do „Rozmowy Studenckie na różne tematy.”