Znaleziono 45 wyników
- wtorek 23 cze 2026, 13:35
- Forum: Szukam i pytam o wszystko
- Temat: Gdzie waszym zdaniem szukać pomocy w walce z patogenami wewnętrznymi?
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 6
Gdzie waszym zdaniem szukać pomocy w walce z patogenami wewnętrznymi?
Gdzie waszym zdaniem szukać pomocy w walce z patogenami wewnętrznymi? Ostatnio próbuję się oczyszczać, ale przydałoby się więcej wiedzy najlepiej od ludzi, którzy przez coś podobnego przeszli.
- wtorek 23 cze 2026, 12:51
- Forum: Szukam i pytam o wszystko
- Temat: CBD lub THC przy chorobie nowotworowej
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 9
CBD lub THC przy chorobie nowotworowej
Szukam trochę praktycznych informacji od osób, które próbowały CBD lub THC przy chorobie nowotworowej. Chodzi mi głównie o łagodzenie bólu, problemy z apetytem czy nudności po leczeniu. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia albo może podpowiedzieć, od czego najlepiej zacząć, to chętnie poczytam.
- poniedziałek 22 cze 2026, 12:34
- Forum: Szukam i pytam o wszystko
- Temat: w jaki sposób aktualnie randkujecie?
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 10
w jaki sposób aktualnie randkujecie?
Cześć, może to trochę dziwne pytanie, ale w jaki sposób aktualnie randkujecie, bo mi się aplikacje całkowicie przejadły i szukam czegoś nowego, ale sama nie wiem.
- wtorek 16 cze 2026, 14:46
- Forum: Szukam i pytam o wszystko
- Temat: Sprawdzone i dyskretne ośrodki terapii niedaleko Krakowa
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 33
Sprawdzone i dyskretne ośrodki terapii niedaleko Krakowa
Czy możecie polecić sprawdzone ośrodki leczenia uzależnień niedaleko Krakowa? Zależy mi na spokojnej, dyskretnej atmosferze i profesjonalnym podejściu do pacjenta.
- sobota 13 cze 2026, 22:58
- Forum: Szukam i pytam o wszystko
- Temat: Gdybyście mogli wybudować dom bez żadnych ograniczeń finansowych, co koniecznie musiałoby się w nim znaleźć?
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 27
Re: Gdybyście mogli wybudować dom bez żadnych ograniczeń finansowych, co koniecznie musiałoby się w nim znaleźć?
Mój wymarzony dom to nowoczesna parterówka z dużymi przeszkleniami i widokiem na las. Lubię jasne wnętrza i dużo naturalnego światła.
- sobota 13 cze 2026, 11:52
- Forum: Szukam i pytam o wszystko
- Temat: Czy warto kupować nieruchomości we Wrocławiu?
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 33
Re: Czy warto kupować nieruchomości we Wrocławiu?
W biurem Kingdom masz u nich na miejscu od razu doradcę kredytowego i można określić mniej więcej widełki finansowania. Pod telefonem 797 314 202 generalnie załatwisz wszystkie formalności związane z wrocławskim rynkiem nieruchomości. Oni o wszystko zadbają.
- piątek 12 cze 2026, 11:24
- Forum: Szukam i pytam o wszystko
- Temat: Biuro podróży czy internet – co bardziej się opłaca?
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 33
Re: Biuro podróży czy internet – co bardziej się opłaca?
Ja zwykle kupuję w biurze podróży, bo wolę mieć możliwość dopytania o szczegóły przed wyjazdem. Daje mi to trochę większy spokój.
- piątek 12 cze 2026, 08:58
- Forum: Szukam i pytam o wszystko
- Temat: Polecacie sprawdzone sale weselne w Słupsku?
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 26
Polecacie sprawdzone sale weselne w Słupsku?
Zaczęłam ostatnio przeglądać sale bankietowe na planowane wesele, ale nic ciekawego jeszcze nie znalazłam. Chodzi mi o Słupsk przede wszystkim. Może są tutaj dziewczyny, które już się gdzieś bawiły w fajnym miejscu i mogłyby podpowiedzieć?
- czwartek 11 cze 2026, 12:08
- Forum: Szukam i pytam o wszystko
- Temat: Od jakiegoś czasu myślę o zakupie wyjątkowego pierścionka
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 21
Od jakiegoś czasu myślę o zakupie wyjątkowego pierścionka
Od jakiegoś czasu myślę o zakupie wyjątkowego pierścionka i zaczęłam przeglądać różne oferty jubilerskie. Nie interesują mnie raczej klasyczne wzory, bardziej coś oryginalnego, co będzie się wyróżniało detalami albo ciekawym kamieniem. Jeśli znacie miejsca, gdzie można znaleźć taką nietuzinkową ...
- środa 10 cze 2026, 10:32
- Forum: Szukam i pytam o wszystko
- Temat: Najlepsi radiolodzy od USG w Białymstoku?
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 26
Najlepsi radiolodzy od USG w Białymstoku?
Gdzie po USG dostanę wynik od ręki ze szczegółowym opisem? I chodzi mi też o to, żeby gabinet przechowywał dokumentację po USG dla pacjenta tak na wszelki wypadek. Macie pomysły, gdzie w takim wypadku się zgłosić?
