Bezpieczne mieszkanie

Awatar użytkownika
Student
Posty: 97
Studiuję: filozofia

acer29, 22 lut 2019, 15:09

Moja 79 letnia babcia mieszka sama, co prawda odwiedzamy ją co parę dni i widuje się też z sąsiadami, uważam, że warto byłoby zainstalować u niej w domu czujki dymu i gazu. W sklepie https://www.fonex.pl/kategorie/detektor ... zu-30.html oferują taki sprzęt w dobrej cenie, a moim zdaniem starsza osoba mieszkająca samotnie powinna coś takiego mieć, ludzkim jest przecież o czymś zapomnieć, nie zauważyć, a tak mielibyśmy pewność że urządzenie będzie alarmować w razie gdyby nie dokręciła kurka czy miałaby jakieś problemy z piecem. Sądzicie że nie poczułaby się urażona takim upominkiem? Może powinniśmy najpierw z nią porozmawiać?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 72
Studiuję: rolnictwo

misi3k, 31 maja 2019, 10:58

ja najbezpieczniej czuje się w domu rodzinnym, mieszkamy w domku z drewna, który wykonał dla nas specjalista - czyli firma Eko Architektura. Dom jest niezwykle przytulny i klimatyczny http://bezwatpienia.pl/budownictwo/nowo ... etniskowe/ tutaj znajdziecie informacje :)

Awatar użytkownika
Student
Posty: 30
Studiuję: Zarządzanie

mieszko, 16 cze 2021, 12:32

Moim zdaniem warto postawić na nowe mieszkanie od dewelopera. Wówczas jest bezpiecznie i nie musimy się martwić remontami przez długie lata. Tak korzystając z okazji, powiem wam, że sam szukałem mieszkania w stolicy. Chciałem zamieszkać w dzielnicy, gdzie jest jednak spokojnie. Z drugiej jednak strony zależało mi na tym, aby osiedle, które wybiorę, było dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Trochę popatrzyłem, trochę poszukałem, ale było warto. To dlatego, że w końcu trafiłem na tę https://www.profbud.info/mieszkania-ursus stronę internetową i dowiedziałem się o inwestycji mieszkaniowej w dzielnicy Ursus, która ma nazwę Ligia. Dzięki nowym drogom, szybko i sprawnie można dotrzeć w inne części Warszawy. W pobliżu znajdują się także szkoły i przedszkola, więc jest to dobra opcja dla rodzin z dziećmi. Jeżeli ktoś z was aktualnie poszukuje nowego mieszkania w stolicy, to myślę, że warto zajrzeć i poznać szczegóły we własnym zakresie. Może ktoś z was także mieszka w tej dzielnicy?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 7
Studiuję: Socjologia

Mano933, 13 cze 2022, 14:50

W mieszkaniu nie powinno zabraknąć również klimatyzacji, warto mieć stałą temperaturę powietrza, polecam wam firmę https://www.soltherm.pl/ bardzo fajnie wykonali dla mnie usługę.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: bibliotekoznawstwo

Promo, 15 cze 2022, 22:06

Trzeba takie rzeczy mieć koniecznie

Awatar użytkownika
Student
Posty: 56
Studiuję: fotografie

fangor, 03 lip 2022, 22:40

Jak już jesteśmy w temacie mieszkania, to powiem wam, że sama niedawno skusiłam się na zakup nowej nieruchomości. Nie ukrywam, że nic by się nie udało gdyby nie pomoc tego biura nieruchomości https://www.cn-kaczmarek.pl/ Koniecznie sobie do nich zajrzyjcie, a przekonacie się, że ich oferta jest naprawdę bardzo atrakcyjna

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: filozofia

Fenek, 05 sie 2022, 10:33

Jeśli interesują was nowe mieszkania w rejonie Trójmiasta, Redy, Wejherowa itd. to warto zwrócić uwagę na ofertę https://orlexmg.pl/ - mają wiele nowych inwestycji w tym regionie. Polecam zapisać sobie do nich numer telefonu 739019019

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: bibliotekoznawstwo

Tarcza, 09 sie 2022, 10:21

Na pewno warto mieć ubezpieczone mieszkanie

---
Cynamon mielony

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: filologię

emilie, 10 sie 2022, 14:43

Myślę, że jest to niezbędne.


-----------------------
głośniki Bose


Wróć do „Szukam i pytam o wszystko”