czy znacie kogoś dobrego od modelowania 3D

Awatar użytkownika
Student
Posty: 35
Studiuję: Prawo

Ulven, piątek 15 maja 2026, 12:16

Cześć, czy znacie kogoś dobrego od modelowania 3D i żeby można było złożyć zamówienie na wydruk, ale na początku dość niewielkie serie. Musimy zobaczyć, czy wszystko się będzie zgadzało.