gdzie wypoczywacie w tym roku?

- Posty: 45
- Studiuję: Prawo
Kraksax, czwartek 21 maja 2026, 13:20
Hejka, gdzie wypoczywacie w tym roku głównie, macie swoje sprawdzone miejsca?

Wróć do „Szukam i pytam o wszystko”
Jest 8 użytkowników online :: 1 zarejestrowany, 0 ukrytych i 7 gości (wg danych z ostatnich 5 minut). Najwięcej użytkowników (1214) było online niedziela 26 kwie 2026, 14:54 Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 7 gości
Wyłącz blokadę reklam dla tej witryny. Reklamy pomagają wspierać forum.