Moto biznes

Awatar użytkownika
Student
Posty: 97
Studiuję: filozofia

acer29, 10 gru 2019, 20:45

Witam. Świeżo po studiach podjąłem pracę w dużej firmie. Nie jestem jednak zadowolony. Sztywna atmosfera i minimalna krajowa...Myślę więc nad uruchomieniem własnego biznesu. Sądzę, że wypaliłoby coś związanego z motoryzacją, np. sklep z akcesoriami do aut i motocykli. Stąd pytanie, znacie może jakieś hurtownie branżowe skąd warto sprowadzać taki asortyment?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 45
Studiuję: Filologia polska

Mokka, 11 gru 2019, 22:29

Hej. Jeśli masz na myśli kosmetykę samochodową, oleje, płyny itd. to nie bardzo się orientuję skąd warto byłoby zamawiać, ale pomyślałam jeszcze o czymś innym..jakbyś tak dołączył do tego wszystkiego handel oponami hmm? Nie głupie moim zdaniem. Ogumienia z hurtowni zamawiać nie musisz, możesz sprowadzać pod klienta,np. za pośrednictwem specjalnej platformy handlowej https://platformaopon.pl/ . Powiem Ci, ze zainteresował się nią nawet mój znajomy mechanik, wychodząc z założenia, że skoro ciągle zmienia opony w akutach, to czemu by nie sprzedawać przy okazji.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 40
Studiuję: fotografie

fangor, 02 cze 2022, 11:53

Moim zdaniem, warto również pomyśleć o doradztwie biznesowym, ponieważ dzięki temu możecie rozwijać swój biznes i wprowadzać nowe rozwiązania, które z pewnością korzystnie wpłyną na funkcjonowanie całej firmy. Na stronie tego portalu https://swidnica24.pl/2022/05/doradztwo ... -ci-pomoc/ można przeczytać wiele ciekawych informacji na temat takiego doradztwa, więc jeżeli jesteście tym zainteresowani, to koniecznie sobie tam zerknijcie.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: filozofia

Sasha, 07 cze 2022, 13:48

Nie znam się na tym

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: geodezja

Mitu, 21 cze 2022, 12:03

Nie znam się na tej branży

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: geodezja

Ameka, 23 cze 2022, 18:13

No to jest poważna sprawa


Wróć do „Szukam i pytam o wszystko”