Ostatnio naszła mnie nostalgia i zacząłem wspominać pierwsze gry na pececie.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 53
Studiuję: Prawo

Pluska, czwartek 21 maja 2026, 13:02

Ostatnio naszła mnie nostalgia i zacząłem wspominać pierwsze gry na pececie.
W co graliście jako dzieciaki? Macie może jakieś gameplaye albo linki do tych gier?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 41
Studiuję: Prawo

Ulven, piątek 22 maja 2026, 22:28

Moją pierwszą grą było The Sims. Więcej czasu spędzałem na budowie domu niż na normalnym graniu.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: łopatologię

Boone, poniedziałek 01 cze 2026, 10:27

Lubię grać w gry