remont

Awatar użytkownika
Student
Posty: 11
Studiuję: studiowałam

Simona, 17 gru 2020, 0:10

Remont generalny łazienki to okazja dużych zmian. Nie wiem jak to u Was wygląda, u mnie taka akcja odbywa się raz na conajmniej kilka lat. Wszystko musi zostać dopięte na ostatni guzik i przemyślane. Jeśli zupełnie nie macie pomysłów na aranżacje to zerknijcie na blogi większych producentów płytek ceramicznych. Jest na nich wiele zdjęć z gotowych projektów, ewentualnie zerknijcie w jakimś lokalnym sklepie z takim asortymentem. Najważniejsze będzie ustalić standard wykończenia bo od tego głównie będzie zależało ile pieniędzy musimy przygotować. Często lepiej jest dopłacić te parę procent i mieć zwyczajnie spokój. To samo dotyczy wyposażenia sanitarnego naszej łazienki. Na rynku znajdziemy wiele innowacyjnych produktów, takich jak vitra miska wc - https://viverto.pl/miska-wiszaca-sento- ... 075-vitra/ nie posiadająca rantu. Ułatwia to znacznie utrzymanie jej w czystości ponieważ brak trudno dostępnych miejsc. Dodatkowo możemy ją zainstalować na stelażu co doda także nowoczesności naszemu wnętrzu :)

Awatar użytkownika
Student
Posty: 12
Studiuję: leśnictwo

Sorbus, 18 cze 2021, 12:39

Ja wynajmuję pokój i teraz wygląda on super, ale trzeba było trochę nad nim popracować. Ściany były okropnie zniszczone więc było malowanie. Farba Magnat super sprawdziła się na zniszczonych i niezbyt równych ścianach. Malowanie poszło gładko i teraz wszystko wygląda ok.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 22
Studiuję: Zarządzanie

mieszko, 13 wrz 2021, 10:58

Również myślę o remoncie w swoim domu. Chciałbym jednak podejść do tego w sposób kompleksowy i porządnie wszystko zrobić, tak aby starczyło na kolejne lata. Wiem jednak, że w tym przypadku bez odpowiednich narzędzi się nie obejdzie. Trzeba będzie też wykonać kilka otworów w betonie. Z tego, co widziałem, to trzeba mieć w takim przypadku odpowiednią wiertnicę ze statywem. Coś takiego, jak https://www.husqvarnacp.com/pl/maszyny/ ... -wiertnic/ tutaj jest pokazane. Znacie może jakąś ekipę, która ma takie narzędzia?


Wróć do „Szukam i pytam o wszystko”