Astygmatyzm-jakie okulary?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 305
Studiuję: fotografie

fangor, wtorek 14 lut 2023, 17:28

Ostatnio zauważyłam, że moje dziecko ma jakieś małe problemy ze wzrokiem. Doszłam do wniosku, że w tej sprawie najbardziej pomocny będzie Okulista dziecięcy Gdańsk i jestem ciekawy, gdzie mogłabym znaleźć jakiegoś dobrego specjalistę. Dajcie mi znać, a będę wam wdzięczna.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 201
Studiuję: podróże, historia

andromeda, środa 29 mar 2023, 12:50

Nie wiem, chyba o takie rzeczy najlepiej spytać okulistów i optometrystów w m1 w Vision express tam informacje czy okulary masz praktycznie od ręki

Awatar użytkownika
Student
Posty: 305
Studiuję: fotografie

fangor, piątek 18 sie 2023, 12:15

Muszę przyznać, że ja mam problemy z zaćmą. Jeżeli chodzi o jej leczenie, to słyszałam, iż doświadczenie w operowaniu zaćmy to naprawdę ważny atut takiej kliniki okulistycznej. Moja dobra znajoma poinformowała mnie, że klinika Optegra wykonuje tego typu operację w naprawdę dobrej cenie, a w dodatku posiadają spore doświadczenie.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: wos

Flb3mqz, niedziela 20 sie 2023, 13:51

jakie badania to stwierdzają?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 201
Studiuję: fotografie

franciszek, czwartek 26 paź 2023, 13:00

Jeśli chodzi o odpowiednie okulary, to sprawdź sklep internetowy trendyopticians.pl. Mojej znajomej udało się znaleźć tam oprawki ray ban w bardzo dobrej cenie. Uważam, że powinieneś bezproblemowo znaleźć tam coś ciekawego dla siebie.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: Prawo

shorter29, czwartek 26 paź 2023, 18:12

Samemu to jest dużo pracy, może jedynie na początku da się to robić z powodzeniem. Dlatego ja polecam się zgłosić do profesjonalistów
------------------
pellet sklep internetowy

Awatar użytkownika
Student
Posty: 285
Studiuję: kosmetykę

lorena, wtorek 02 sty 2024, 03:26

Niestety z czasem, oczy się psują. No różne są przypadłości, choroby, ale na pewno nie ma co czekać. Warto odwiedzić stronę https://profesjonalnioptycy.pl/optyk-swarzedz - ponieważ dzięki niej możecie znaleźć kogoś w pełni profesjonalnego z tej branży.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 48
Studiuję: Farmację

alek42, piątek 05 sty 2024, 09:29

Na początku mojej przygody z okularami, chusteczka do okularów była moim największym przyjacielem. Przeszkadzał mi każdy paproszek i najmniejsze zabrudzenia. Oczywiście ważne jest to, aby kupować je w sprawdzonych miejscach, a najlepiej w salonie optycznym.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 172
Studiuję: zarządzenie

aliska, środa 28 lut 2024, 18:04

A tutaj https://interkursy.pl/blog/2023/09/22/j ... tygmatyzm/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem namiar na ciekawy artykuł dla wszystkich tych, którzy mają astygmatyzm. Dowiecie się tam między innymi jak dbać o oczy w takiej sytuacji. Myślę, że tego typu informacje mogą okazać się naprawdę niezwykle praktyczne i pomocne. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 765
Studiuję: Astronawigacja

Ugalit, niedziela 24 mar 2024, 08:05

W przypadku astygmatyzmu, zalecane są okulary korekcyjne wyposażone w soczewki cylindryczne, które skutecznie korygują nieregularne krzywizny rogówki lub soczewki oka, charakterystyczne dla tej wady wzroku. Dobrać odpowiednie okulary powinien specjalista okulista, który po przeprowadzeniu kompleksowego badania wzroku będzie mógł określić precyzyjne parametry korekcji dla każdego pacjenta. Tutaj możecie dowiedzieć się więcej: https://www.lebork24.info/2023/10/06/as ... -okularow/


Wróć do „Rozmowy Studenckie na różne tematy.”