Medycyna estetyczna?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 305
Studiuję: fotografie

fangor, czwartek 24 sie 2023, 19:47

Wiesz co, z tego co słyszałam, to firma Volomis jest w stanie zapewnić wysokiej jakości wypełniacze do zmarszczek. Wspominała mi o tej firmie moja koleżanka i muszę przyznać, że ich preparat bardzo dobrze buduje się w tkanki i jest plastyczne po podaniu, co ułatwia modelowanie wybranej okolicy. Dajcie znać co wy o nim sądzicie

Awatar użytkownika
Student
Posty: 201
Studiuję: fotografie

franciszek, sobota 26 sie 2023, 18:50

Warto w wolnej chwili sprawdzić usługi innovationclinic.pl, bo z tego co widziałam to wydają się być bardzo doświadczeni w tego typu rzeczach. Na przykład mogą tam wykonać wolumizację twarzy i konturowanie ust całkiem dobrej cenie. Daj znać, co myślisz o ich ofertach.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: zarządzanie

wodna12, wtorek 12 wrz 2023, 15:37

W każdym gabinecie medycznym ważne jest odpowiednie zaopatrzenie i specjalistyczne przyrządy. Warto również zwrócić uwagę na sterylizację narzędzi kosmetycznych i chirurgicznych. Jest to konieczne jeśli chce się dbać o higienę zabiegów.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: Prawo

fabioo3, sobota 16 wrz 2023, 12:41

Szczerze mówiąc totalnie się na tym nie znam, więc wolę poczytać Wasze odpowiedzi
----------------------------
przedszkole angielskie

Awatar użytkownika
Student
Posty: 44
Studiuję: marketing

crack, poniedziałek 18 wrz 2023, 15:12

W Warszawie jest wiele miejsc, w których można wykonać zabiegi medycyny estetycznej, jednak najbardziej przemawia do mnie oferta Kliniki Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address ze Śródmieścia. Mają świetnych specjalistów, nowoczesny sprzęt a na stronie https://www.beautyaddress.pl/ przekonać się można, że i super ceny oraz wiele ciekawych promocji.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: prawo

tramyna, środa 20 wrz 2023, 12:48

ja trochę nie rozumiem dlaczego kobiety robią sobie twarz na jedno kopyto

________________________________________
Wywóz gruzu Zabrze

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: wos

Jfje3bg3, poniedziałek 25 wrz 2023, 10:03

jaki wiek będzie najlepszy?
-
hurtownia hydrauliczna gdańsk

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: Prawo

keron29, poniedziałek 25 wrz 2023, 15:45

W stu procentach zgadzam się z moim przedmówcą. Widać, że jak najbardziej zna się na rzeczy i wie o czym pisze.
------------------------
http://zyciekobiet-wroc.pl/

Awatar użytkownika
Student
Posty: 71
Studiuję: marketing

ciapek, wtorek 26 wrz 2023, 15:05

Bardzo szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, laseroterapii czy ginekologii estetycznej można znaleźć w Gabinecie Kosmetyki Lekarskiej BELLA w Warszawie, który działa już ponad 25 lat i ciągle się rozwija. Współpraca specjalistów z różnych dziedzin daje bardzo dobre rezultaty, a grono zadowolonych klientów ciągle się powiększa.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 2
Studiuję: Medycynę

Karo89, środa 18 paź 2023, 22:26

Niestety ale medycyna estetyczna coraz częściej kojarzona jest z paniami robiącymi paznokcie. Moim zdaniem powinno się chodzić do profesjonalistów takich jak lekarze gdyż to właśnie oni znają anatomię twarzy i wiedzą w jaki sposób podać preparat czy toksynę aby nie zostawiła żadnych konsekwencji. Myślę że Medycyna estetyczna Szczecin Dr Skibicka to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.


Wróć do „Rozmowy Studenckie na różne tematy.”