Inspiracje na kolorową sypialnię?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 170
Studiuję: biotechnologia

Czebo Ziom, 10 wrz 2021, 9:14

Hej :) Poszukujemy jakichś fajnych dodatków, którymi moglibyśmy udekorować na kolorowo sypialnię naszych rodziców. Wiem, że marzy im się odmiana stylu, więc chcielibyśmy zrobić coś niedużym kosztem.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 169
Studiuję: Biotechnologia

Worsarz, 10 wrz 2021, 11:02

Zwróćcie uwagę w takim razie na poszewki jersey z tego sklepu. Mają wiele kolorów, ale jeden styl, więc spokojnie można je połączyć :)

Awatar użytkownika
Student
Posty: 201
Studiuję: podróże, historia

andromeda, 28 kwie 2022, 6:54

Bardzo łatwo znaleźć takie inspiracje w obi w m1, tam masz wszystko jeśli chodzi o wystrój wnętrz i wszystkie dodatki są modne i na topie a w dodatku w niskiej cenie

Awatar użytkownika
Student
Posty: 219
Studiuję: fotografie

motyl, 24 wrz 2022, 18:50

Przyznam szczerze, że jeżeli o mnie chodzi, to zazwyczaj szukam jakiś inspiracji w sieci. Ostatnio trafiłam na stronę tego bloga http://szablony-malarskie.com.pl/ na którym znalazłam wiele praktycznych rozwiązań jeżeli chodzi o malowanie ścian. Stwierdziłam, że w pokoju dziecka postawię na szablony dzięki, którym pomieszczenie zyska dodatkowego klimatu.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: bibliotekoznawstwo

Mothra, 24 wrz 2022, 21:00

Ja tam wolę stonowane kolory w sypialni

Awatar użytkownika
Student
Posty: 294
Studiuję: fotografie

fangor, 01 lis 2022, 19:35

Myślę, że kluczem w tego typu wnętrzach są dodatki. Widziałam że bardzo duży wybór różnorodnych tekstyliów można znaleźć również w ofercie tego sklepu, https://nietylkofiranki.pl/231-wyprzedaz więc koniecznie sobie tam zerknij. Może jakieś produkty przypadną ci do gustu i się zainspirujesz

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: nie

Imp, 02 lis 2022, 12:30

Nie wiem czy to dobry pomysł

Awatar użytkownika
Student
Posty: 194
Studiuję: fotografie

franciszek, 31 sty 2023, 17:08

Moim zdaniem, warto wybrać takie kolory, które będą współgrały zresztą mieszkania. Myślę, że warto zwrócić uwagę na farby antyalergiczne , ponieważ są bezpieczne dla osób, narażonych na wszelkie alergie. Słyszałam, że w ofercie firmy dulux.pl można znaleźć tego typu propozycje całkiem dobrej cenie Przeczytaj tekst może warto byłoby rozważyć zakupy w tym miejscu

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: wos

Agat2ta1, 03 lut 2023, 18:21

do tego odpowiednie dodatki i będzie świetnie.
-
chwasty w zbożach

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: filologię

miley, 03 lut 2023, 22:41

Jakie dodatki masz na myśli?

----
koszule nocne


Wróć do „Rozmowy Studenckie na różne tematy.”