W co inwestować ?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 871
Studiuję: Astronawigacja

Ugalit, poniedziałek 24 kwie 2023, 20:36

Ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad inwestowaniem w złoto, ponieważ słyszę wiele opinii, że może to być dobra opcja na zabezpieczenie swojego kapitału. Jednak nie wiem, jak wygląda cały proces kupowania złota, dlatego postanowiłem zapytać tutaj, czy ktoś może mi w tym pomóc. Czy jest tutaj ktoś, kto inwestował już w złoto i mógłby mi powiedzieć, jakie kroki trzeba podjąć, aby kupić złoto? Czy można to zrobić online, czy trzeba osobiście udać się do kantoru lub sklepu z biżuterią? Czy istnieją jakieś różnice w cenie, w zależności od miejsca, w którym kupujemy złoto? Póki co znalazłam ciekawy artykuł na ten temat: https://tvn24.pl/biznes/rynki/kupowanie ... er-6937841 Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: wos

Dorf4eq, poniedziałek 08 maja 2023, 18:47

teraz ciężko trafić w coś odpowiedniego.
-
wzory prac magisterskich

Awatar użytkownika
Student
Posty: 9
Studiuję: Prawo

Donata, poniedziałek 31 lip 2023, 12:59

Jedną z najlepszych inwestycji będzie prowadzenie własnego biznesu. W dzisiejszych czasach mamy przecież bardzo duże możliwości, jakie dał nam rozwój technologiczny. W ciągu paru godzin jesteśmy w stanie zaprojektować sklep internetowy i rozpocząć sprzedaż. Oczywiście to jeden z najprostszych przepisów by zacząć pomnażać swój kapitał. Możemy też postawić na jakieś stacjonarne biznesy. Wtedy potrzebny będzie oczywiście sprawny samochód. Jeżeli zastanawiacie się nad tym jaka marka jest godna uwagi, to wystarczy poczytać recenzje na temat Renault - https://www.renaultfinansowanie.pl/finansowanie/firma Zyskują bardzo wysokie noty, a to za sprawą jakości w atrakcyjnej dla każdego cenie.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 44
Studiuję: marketing

crack, poniedziałek 21 sie 2023, 17:51

Zrobiłem niedawno niespodziewaną inwenturę w firmie i wynik nie był najlepszy, dlatego postanowiłem robić to częściej przy współpracy z doświadczonym w tej materii firmą RGIS.pl. Pracują szybko i dokładnie, mają doświadczone zespoły oraz nowoczesne narzędzia, jednym słowem znają się na robocie. Kolega polecił mi ich stronę https://www.rgis.pl/, gdzie skorzystałem z formularza kontaktowego i jestem w trakcie negocjacji warunków współpracy. Będę mógł na bieżąco wszystko kontrolować i w razie potrzeby szybko reagować.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 78
Studiuję: marketing

ciapek, czwartek 21 wrz 2023, 13:41

Można zainwestować w telemarketing, o ile jeszcze go w firmie nie ma. Wiele firm nie ma warunków oraz specjalistów, którzy mogliby się tym zająć, a wtedy można wykorzystać firmę zewnętrzną, jaką jest firma Multicontact, która ma w telemarketingu przeszło 10 lat doświadczenia. Pełną ofertę można poznać na stronie https://multicontact.pl/ oraz skorzystać z formularza kontaktowego.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: Prawo

rewolutto23, czwartek 21 wrz 2023, 14:59

Samemu to jest dużo pracy, może jedynie na początku da się to robić z powodzeniem. Dlatego ja polecam się zgłosić do profesjonalistów
-----------------------------
fotoobraz opole

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: wos

Gfov4u2, poniedziałek 25 wrz 2023, 11:50

jak teraz inwestować w mieszkania?
-
urządzenia sanitarne

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: wos

Gfu4rbe2, poniedziałek 25 wrz 2023, 21:51

teraz nie ma z czego inwestować.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 284
Studiuję: medycyna

tankusia, czwartek 28 wrz 2023, 09:37

Wiele firm medycznych inwestuje w nowe leki i terapie ale aby wprowadzić je potem na rynek muszą być przeprowadzone badania kliniczne. Tym zajmuje się ta firma clinicalbs.com która posiada zaplecze techniczne jak i kadry. Pozwala też brać udział w badaniach lekarzom i ich pacjentom co przyspiesza uzyskanie wyników.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 308
Studiuję: kosmetykę

lorena, poniedziałek 27 maja 2024, 05:10

To ja powiem wam, że właśnie też zastanawiałam się teraz - w co zainwestować? Ale teraz chcę sprawdzić jak przedstawia się klasyfikacja nieruchomości inwestycyjnych . Ponieważ w planach mam właśnie zakup nieruchomości - i chcę wiedzieć na co w tym kierunku zwrócić uwagę?


Wróć do „Rozmowy Studenckie na różne tematy.”