Potwierdzenie studiowania.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 11
Studiuję: zarządzanie

monajka, poniedziałek 06 wrz 2010, 12:01

Witam ! Dowiedziałam się że podobno trzeba potwierdzić chęć studiowania. Już dawno złożyłam wszystkie dokumenty i zapłaciłam za indeks i legitymację. Czy muszę jeszcze raz osobiście potwierdzić w dziekanacie że chcę studiować?
Podobno trzeba to zrobić od 6 września...
Zarządzanie w Agrobiznesie

Awatar użytkownika
Student
Posty: 5
Studiuję: Leśnictwo

Laskowy, poniedziałek 06 wrz 2010, 13:10

a z jakiego kierunku jesteś?? ja tez złożyłam wszystkie papiery już i pan od rekrutacji nic nie wspominał, że trzeba wcześniej przyjechać potwierdzić.... Tylko, że "widzimy się 1 października". więc właśnie też nie wiem o co w tym chodzi... bo z tego co wyczytałam to tylko technologia żywienia chyba pisała, że muszą potwierdzić.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 11
Studiuję: zarządzanie

monajka, poniedziałek 06 wrz 2010, 19:31

jestem z Zarządzania w Agrobiznesie :)
dzwoniłam dzisiaj do dziekanatu niestety cały czas było zajęte i nic więcej się nie dowiedziałam.
Zarządzanie w Agrobiznesie

Awatar użytkownika
Student
Posty: 5
Studiuję: Leśnictwo

Laskowy, poniedziałek 06 wrz 2010, 21:32

czyli z dodzwonieniem sie nie ma zadnej nowosci.... trzeba uzbroic sie w cierpliwosc, tylko szkoda, ze termin tego potwierdzenia jest krotki i juz sie zaczal...

Awatar użytkownika
Student
Posty: 8
Studiuję: Technologia Żywności

april91, środa 08 wrz 2010, 19:13

Wszystko zależy od tego, co powiedzieli Wam w dziekanacie podczas składania dokumentów, czy dostaliście jakieś kartki z informacjami, oraz jakie macie informacje w zakładce komunikaty na stronie ERK. Na każdym wydziale przebieg rekrutacji wygląda inaczej. Jestem na Technologii Żywności i chyba cały mój wydział musi w dniach 6-10 przyjść do dziekanatu żeby uzupełnić kartkę o informację na temat języków, których uczyliśmy się w liceum oraz podpisać zgodność danych i bodajże tekst ślubowania. W zamian dostaliśmy kartkę z identyfikatorem i hasłem do USOSa. Po dokonaniu wpisu, czyli po owej wizycie w dziekanacie, na stronie naszego konta zmienił się status rekrutacji, gdzie jest napisane: przyjęty na studia, wpisu dokonano 08.09.2010 (data z mojego wpisu). Jeżeli u Was jest już taki status tzn. że wszystko załatwione.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 5
Studiuję: Leśnictwo

Laskowy, środa 08 wrz 2010, 20:01

ja np nie wypełniałam, żadnej takiej kartki i podejrzewam, że nikt z wydziału tego nie robił.
na USOSa zalogowałam sie jak na ERK i działa... i na mojej stronie jest napisane, że jestem studentem, numer karty bibliotecznej i indeksu... to chyba juz wszystko jest?? i moze nie potrzeba sie fatygowac jeszcze raz?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 8
Studiuję: Technologia Żywności

april91, środa 08 wrz 2010, 20:15

Tak, wydaje mi się, że wszystko załatwione, skoro masz już nawet numer karty bibliotecznej. ;) No i studentem też jesteś. Ja na USOSa będę mogła zalogować się dopiero jutro, kiedy zostaną wprowadzone dane, a moim identyfikatorem jest mój numer pesel, czyli inaczej niż u Was. Czyli don't worry, wszystko gra.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 11
Studiuję: zarządzanie

monajka, czwartek 09 wrz 2010, 13:48

DODZWONIŁAM SIĘ w końcu do dziekanatu! I Pani mi powiedziała, że mimo iż zapłaciłam za indeks i legitymacje i potwierdzenie zaniosłam oraz dałam im wszystkie potrzebne dokumenty... Nie jestem jeszcze uznawana za studentkę tej uczelni póki co '' wiemy, że wyrażasz chęć studiowania u nas ''. Więc niestety muszę pojechać na uczelnie i podpisać się na liście i ślubowaniu, wtedy dopiero założą/aktywują mi konto na Usos i będę mogła zapisać się na zajęcia wfu i języka...
Ja jadę jutro a można do 17 września. Mam nadzieję, że do poniedziałku zdarzą mi wprowadzić dane... Ile u Was to trwało ?
Zarządzanie w Agrobiznesie


Wróć do „Rozmowy Studenckie na różne tematy.”