Sprzęt do ćwiczeń w domu?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 39
Studiuję: umiejętność pisania

CuddleBunny, 02 maja 2022, 18:33

Jaki sprzęt można wykorzystać do zajęć sportowych? Do dziecka. Uprawia karate.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 6
Studiuję: sport

Semachki, 04 maja 2022, 14:59

Jaki sprzęt można wykorzystać do zajęć sportowych? Do dziecka. Uprawia karate.
Niektórzy sportowcy uważają, że wszystko, czego potrzebują, to ich ciało. I to wszystko. Z pomocą masy ciała i określonych ćwiczeń możesz wykonywać doskonałe ćwiczenia siłowe. Potrzebujesz też motywacji. I w tym celu niech częściej czyta historie sukcesów słynnych wojowników – jak na przykład Bruce Lee brucelee.org.pl dzięki takim „idolom” szybciej osiągnie sukces sportowy.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: Politologia

Bananek2909, 27 maja 2022, 11:38

Dzięki za propozycję sprzętów do ćwiczeń w domu, bardzo mi się przydadzą.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: bibliotekoznawstwo

Hanik, 28 maja 2022, 10:35

Warto kupić skakankę, kosztuje grosze, a bardzo się przydaje

---
Łóżka

Awatar użytkownika
Student
Posty: 27
Studiuję: nie

dentysta, 11 lip 2022, 9:08

Sprzet do ćwiczeń w domu sprawdza się przy prostych ćwiczeniach. Ale jeśli doznamy kontuzji przy wykonywaniu ćwiczeń warto skorzystać z oferty centrum rehabilitacji tu https://crsrehabilitacja.pl/rehabilitacja/fizjoterapia/ Pracują tu fizjoterapełci którzy pomagaja powrocić do sprawności fizycznej min po kontuzjach, urazach. Min po po naderwaniu ścięgien i mięśni, po urazach skrętnych stawów itp.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: Architektura

Weronika26, 11 lip 2022, 14:48

Też wolę ćwiczyć sama w przestrzeni domowej niż na siłowni przy dużej liczbie osób, gdzie niejednokrotnie trzeba czekać za danym sprzętem.
____________________
instagram likes

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: edytorstwo

Heyo, 11 lip 2022, 21:40

Ja niestety jestem antysportem :D

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: filologię

gazami, 15 lip 2022, 14:54

Wystarczy mata do jogi lub pilatesu :D.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 277
Studiuję: medycyna

tankusia, 15 lip 2022, 19:24

Jeżeli chodzi o sprzęt do ćwiczeń w domu to przyda się coś z oferty tego sklepu https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet ... -1665.html gdzie zakupisz najlepszy sprzęt do ćwiczeń. Dzięki nim będziesz w formie i będziesz mogła ćwiczyć w domu. Warto mieć domową siłownię i wcale nie musi to dużo kosztować.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 219
Studiuję: fotografie

motyl, 04 sie 2022, 14:53

Jak już jesteśmy w temacie akcesoriów sportowych, to z tego co słyszałam, na stronie sklepu intersport.pl można znaleźć wiele ciekawych propozycji w tym zakresie. Mnie ostatnio na ich stronie spodobały się gumy do ćwiczeń i stwierdziłam, że będą idealne do ćwiczeń. Dajcie znać, to wy o tym miejscu uważacie


Wróć do „Szukam i pytam o wszystko”