Dawno nie byłem w kinie i kompletnie wypadłem z obiegu.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 45
Studiuję: Prawo

Ulven, środa 13 maja 2026, 11:42

Cześć, dawno nie byłem w kinie i kompletnie wypadłem z obiegu. Co teraz grającego w kinach naprawdę polecacie? Może coś, co zrobiło na Was lepsze wrażenie niż zwiastun?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 52
Studiuję: Prawo

Kraksax, piątek 15 maja 2026, 03:48

Jeśli idziecie ekipą, to chyba najlepiej celować w coś uniwersalnego, żeby każdy był zadowolony. Z thrillerami bywa bezpiecznie, bo zwykle dobrze trzymają uwagę. Komedie to już loteria. Jeden wychodzi zachwycony, drugi myśli o zwrocie za popcorn.