czy znacie kogoś dobrego od modelowania 3D

- Posty: 45
- Studiuję: Prawo
Ulven, piątek 15 maja 2026, 12:16
Cześć, czy znacie kogoś dobrego od modelowania 3D i żeby można było złożyć zamówienie na wydruk, ale na początku dość niewielkie serie. Musimy zobaczyć, czy wszystko się będzie zgadzało.
