Ostatnio naszła mnie nostalgia i zacząłem wspominać pierwsze gry na pececie.
W co graliście jako dzieciaki? Macie może jakieś gameplaye albo linki do tych gier?
Ostatnio naszła mnie nostalgia i zacząłem wspominać pierwsze gry na pececie.

- Posty: 57
- Studiuję: Prawo

- Posty: 45
- Studiuję: Prawo
Ulven, piątek 22 maja 2026, 22:28
Moją pierwszą grą było The Sims. Więcej czasu spędzałem na budowie domu niż na normalnym graniu.

- Posty: 1
- Studiuję: łopatologię
Boone, poniedziałek 01 cze 2026, 10:27
Lubię grać w gry
