Strona 1 z 1

czy znacie kogoś dobrego od modelowania 3D

: piątek 15 maja 2026, 12:16
autor: Ulven
Cześć, czy znacie kogoś dobrego od modelowania 3D i żeby można było złożyć zamówienie na wydruk, ale na początku dość niewielkie serie. Musimy zobaczyć, czy wszystko się będzie zgadzało.