Ostatnio naszła mnie nostalgia i zacząłem wspominać pierwsze gry na pececie.
: czwartek 21 maja 2026, 13:02
Ostatnio naszła mnie nostalgia i zacząłem wspominać pierwsze gry na pececie.
W co graliście jako dzieciaki? Macie może jakieś gameplaye albo linki do tych gier?
W co graliście jako dzieciaki? Macie może jakieś gameplaye albo linki do tych gier?