Strona 1 z 1

Ostatnio naszła mnie nostalgia i zacząłem wspominać pierwsze gry na pececie.

: czwartek 21 maja 2026, 13:02
autor: Pluska
Ostatnio naszła mnie nostalgia i zacząłem wspominać pierwsze gry na pececie.
W co graliście jako dzieciaki? Macie może jakieś gameplaye albo linki do tych gier?

Re: Ostatnio naszła mnie nostalgia i zacząłem wspominać pierwsze gry na pececie.

: piątek 22 maja 2026, 22:28
autor: Ulven
Moją pierwszą grą było The Sims. Więcej czasu spędzałem na budowie domu niż na normalnym graniu.

Re: Ostatnio naszła mnie nostalgia i zacząłem wspominać pierwsze gry na pececie.

: poniedziałek 01 cze 2026, 10:27
autor: Boone
Lubię grać w gry