cera

Awatar użytkownika
Student
Posty: 14
Studiuję: Technologia Żywności i Żywieni

amarka, 15 lip 2018, 19:48

Powiedzcie mi co najlepiej wpływa na cerę. Od zawsze mam problemy i słyszałam już rózne opinie w stylu nie jedz czekolady nie jedz pieczywa itp Nie działa. To może odwrócić sytuację i spytam co jesc? jakich kosmetyków używać? Na pewno muszę coś zmienić. Dobre opinie ma marka https://www.neutrogena.com.pl/bad-piekn ... ja-twarzy/ Myślę że kupię. Może używaliście? Bo mi już czasem sił brakuje aby wlczyć z moją twarza. chwila poprawy i znów gorzej.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 94
Studiuję: filozofia

acer29, 21 lut 2019, 13:28

Jeśli dobrze dobierzesz kosmetyki, w jakimś stopniu mogą pomóc. Fakt faktu jednak ważna jest dieta, przede wszystkim odpowiednie nawodnienie organizmu. Problemy z cerą często są skutkiem tego, że pijemy zbyt mało wody lub/i zastępujemy ją słodzonymi napojami. Przy czym jakość wody pitnej też jest ważna. Najlepszy wybór to mineralna, możesz kupować w butelkach albo zamówić sobie taki dystrybutor http://www.aquamo.com.pl/woda-do-domu do domu. Taka woda nadaje się idealnie i do picia i do gotowania posiłków. No i pamiętaj: 1,5 do 2 litrów dziennie, tej zasady warto się trzymać. Sprzyja i kondycji cery i trawieniu jedzenia.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 25
Studiuję: muzyka, książki, bieganie

annamaria, 06 cze 2021, 20:22

Odpowiednia dieta też się przyda, nie ma co liczyć na to, że jedząc tylko smażone rzeczy nie odbije się to na skórze. Dlattego ja postanowiłam na gotowanie, nieocenione były garnki od PrymusAGD


Wróć do „Wasze poglądy”