Prezent dla taty-opinie

Awatar użytkownika
Student
Posty: 95
Studiuję: filozofia

acer29, 12 lis 2018, 12:58

Mój tato jest zapalonym majsterkowiczem- od zawsze coś skleja, tnie, łączy w całość. Zbliżają się jego 50 urodziny i razem z rodzeństwem chcemy mu kupić coś super i tutaj wpadliśmy na pomysł zakupu dobrych narzędzi do jego domowego warsztatu. Podoba nam się oferta http://festool-sklep.pl/ co o tym sądzicie? Warto, nie warto?
Zawsze prezent zgodny z zainteresowaniami danej osoby jest dobry. Mój ojciec interesuje się wędkarstwem np. Zwykle kupuję mu właśnie jakiś sprzęt- wędkę, kołowrotek czy zestaw błystek:)

Awatar użytkownika
Student
Posty: 43
Studiuję: Filozofia wschodu

michel, 21 gru 2018, 19:58

Ciekawe.

Nest Bank jak na razie wydaje się bardzo korzystną ofertą na naszym rynku finansowym. Możesz na wielu bogach poczytać o szczegółach tego konta osobistego prowadzonego w pln. Co do tego czy konto będzie zawsze za darmo to się okaże. Nikt przecież sobie ręki nie da uciąć, ale dopóki jest bezpłatne to trzeba korzystać. Zresztą bank Nest opinie i recenzje w sieci ma na tyle dobre że ja nie miałem obaw. Jednak nie ma co gdybać, warto korzystać teraz, póki jest. Jak za rok czy dwa wprowadza niewygodne opłaty, to zamykasz na jednej wizycie w banku i adie Ja niedawno założyłem sobie konto wymarzone w raifaisenie i nie jestem zadowolony bo oferują bezpłatne ubezpieczenie. Miedzy innymi podróżne co się super opłaca szczególnie komuś kto często wyjeżdża jak ja. W Nest Banku mam tam założone konto osobiste i najbardziej polecam. Tutaj masz wszystko za darmo, a w Millennium konto i karta są za darmo gdy wpłynie 1000 zł miesięcznie, a kartą wykonam 1 płatność na dowolną kwotę. Dodatkowo konto posiada też darmowe ubezpieczenie (za 0 zł jest przez 12 miesięcy, ale można z niego zrezygnować) - to pakiet assistance domowego i medycznego.

Aktualnie jest też promocja, w której można zdobyć 150 zł więc i to może być dla niektórych argumentem przekonującym. I dodam, że Bank NEST ma też świetną aplikację. Wiem, brak negatywów może brzmieć mało wiarygodnie, ale na chwilę obecną jestem z banku bardzo zadowolony. Wcześniej miałam konta i nie mogę tego powiedzieć ani o PKO, BZWBK. Zresztą przez tyle lat miałem już konta w różnych bankach i ciągle były jakieś niedopatrzenia które sprawiały ze zamykałem i szedłem dalej. Teraz założyłam konto w Nest Banku i na razie jestem zadowolony. Mają teraz fajne oferty darmowych kont.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 3
Studiuję: zarządzanie

arekf, 05 lis 2021, 23:44

Prezentów to można wymyślać i wymyślać. Ja ostatnio kupiłem swojemu akumulator do samochodu.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: nie

Yem, 05 gru 2021, 22:04

Sporo ciekawych pomysłów podaliście


Wróć do „Wasze poglądy”