Konie stają się rarytasem.

Awatar użytkownika
Konsultant Uczelni
Posty: 57

leszek, 05 sie 2009, 22:01

Uważam , że ten kierunek będzie jak już nie jest strzałem w dziesiątkę wśród poszukiwanych specjalistów.
Koń -popularne zwierzę ,które w minionej epoce kojarzyło się z biedotą , chłopami ,teraz kto ma konia to jest bogaty bo są strasznie drogie.

Co na ten temat sądzicie.! :mozg
Kocham tylko tych co zasłużyli ...

Awatar użytkownika
VIP
Posty: 28

Boss, 06 sie 2009, 9:32

Tak masz racje przykładowo u mnie w miejscowości to żadnego konia nie ma , a dodam ,że mieszkam w małym mieście . Dzieci przedszkolne to konie znają tylko z obrazków.. :queake
Muzyka wyznacza sens mojego istnienia

Student
Posty: 2
Lokalizacja: Krk

Kaarina, 08 sie 2009, 14:29

Ja mieszkam w małej mieścince za Krakowem i koń jest...moze jeden. I to pociągowy.
Ale w okolicy sporo osób ma jednak jakąś hodowle, albo poprostu trzyma sobie ze dwa konie i jeździ na nich od czasy do czasu.
Ale zeby jakiś sport? Niee...to juz dalsze okolice. A i tak te pensjonaty sa duzo mniej znane i mmimo wszystko spory kawałek od Krakowa, wiec Ci ludzie żadko sie pokazuja na krakowskich zawodach.
A jeśli chodzi o rolnictwo, to konie wyparły juz traktory i inne maszyny. Bardzo rzadko się widuje konia pracujacego w polu.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 4
Studiuję: Botanika

sylwias, 29 gru 2015, 23:58

U mnie też tylko bogaci mają konie i stadniny. Koń stał się dobrem luksusowym.

Szukam aplikacji w stylu tego czym kiedyś było chyba RightHello - zimny mailing do solidnie przygotowanych baz odbiorców biznesowych z możliwością filtrowania branżami / wielkością firmy itp. Czyli: narzędzie samo wysyła przygotowane na podstawie szablonu maile, robi follow-upy i dopiero w sytuacji odpowiedzi drugiej strony "przekazuje sterowanie" człowiekowi. Bazą firm czy leadów? W zależności od branży czy stanowisk może być z tym problem. Z większą ilością dobrych leadów. Jak wyglądają efekty przeprowadzania kampanii przez tego typu aplikacje? Rok temu sprawdzałem RightHello i była bardzo słaba baza firm, które mnie interesowały. Może w IT to wygląda lepiej? W branżach bardziej tradycyjnych raczej słabo. Może spróbuj tego - baze masz ode ręki B2B i B2C - platforma ma fajny scoring i pozwala na prowadzenie wysyłek a jeszcze powiadomi cię jak klient odczyta wiadomość. Szukałem ostatnio informacji i banku millennium opinie o koncie 360 stopni klientów.


Wróć do „Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt”