Centrum Aktywnych

Awatar użytkownika
Student
Posty: 32
Studiuję: tak

AmbasadorKrakow, 19 paź 2011, 22:54

Witam serdecznie!

Chciałbym poinformować o rozpoczęciu niezwykle ciekawego i mogącego dać dużo korzyści projektu kierowanego specjalnie do studentów, noszącego nazwę :

Masz plan? Wykonaj go z Credit Agricole Bank Polska!

3 października rusza program Centrum Aktywnych, organizowany przez Credit Agricole Bank Polska (do niedawna LUKAS Bank), którego celem jest wsparcie studentów w realizacji ich planów. W konkursie na projekt „Mam plan! Wykonam go z Credit Agricole Bank Polska” 6 zwycięskich pomysłów zostanie dofinansowanych kwotą od 5 do 10 tys. zł.

Równolegle organizowany jest konkurs na granty dla kół studenckich. Najciekawsze pomysły na badania zostaną dofinansowane kwotą od 2 do 5 tys. zł. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada. Więcej informacji na www.centrumaktywnych.pl.

Centrum Aktywnych wspierają: Pracodawcy RP, AIESEC Polska, Gazeta Studencka, Puls Biznesu, Dlastudenta.pl, Studentnews.pl, Mambizes.pl, PrzepisNaBiznes.pl, Radio Planeta, Radio Kampus.

Program daje szerokie możliwości zaprezentowania swojej kreatywności w tworzeniu autorskich pomysłów oraz jest szansa na start zawodowy.

Chcąc zmobilizować do działania studentów zrzeszonych w organizacjach zapraszam do udziału w programie !

Pozdrawiam,
Wojciech Dańczuk
Ambasador Kraków

Wróć do „Wydział Technologii Żywności”