
Fajne okulary przeciwsłoneczne?
- Posty: 228
- Studiuję: Biotechnologia
Worsarz, wtorek 22 mar 2022, 10:43
Podpowiedzcie proszę jakiś ciekawy damski fason? Planuję kupić na wiosnę okulary dla mojej dziewczyny 

- Posty: 244
- Studiuję: Zootechnika
Komikk161, wtorek 22 mar 2022, 14:15
Zastanów się wobec tego nad ofertą https://okotrendy.pl/okulary-przeciwslo ... a/ray-ban/ . Wygląda bardzo ciekawie
I to praktycznie każdy z tych modeli na to coś w sobie 


- Posty: 4
- Studiuję: historia
Hawaje, środa 23 mar 2022, 10:29
Bardzo mi się takie podobają
- Posty: 476
- Studiuję: fotografie
fangor, piątek 25 mar 2022, 19:48
Jeżeli mogłabym coś dodać od siebie, to myślę że całkiem spory wybór w zakresie okularów można znaleźć między innymi na stronie tego sklepu https://aurum-optics.pl/okulary-przeciwsloneczne . Jeżeli nie znacie tego miejsca, to myślę że warto sobie tam zerknąć w wolnej chwili. Asortyment mają naprawdę bardzo różnorodny, więc każdy powinien bez problemu znaleźć tam coś dla siebie.
- Posty: 121
- Studiuję: Architektura
Karol_22, piątek 25 mar 2022, 21:20
Też właśnie czegoś takiego szukam na nadchodzące wakacje ;)
- Posty: 402
- Studiuję: medycyna
tankusia, sobota 09 kwie 2022, 19:43
Jeżeli marzą ci się fajne okulary przeciwsłoneczne na zbliżające się lato które nie tylko będą fajnie wyglądać ale także chronić przed promieniowaniem UV to polecam https://www.wokularach.pl/okulary-przec ... rostokatne Bardzo fajne modele i dodatkowo w rozsądnych cenach. Na pewno taki kształt spodoba się wielu paniom.
- Posty: 1
- Studiuję: wos
- Posty: 212
- Studiuję: podróże, historia
andromeda, czwartek 28 kwie 2022, 06:41
Na pewno warto mieć okulary z filtrem i polaryzacją, możesz takie kupić w vision express w m1, ja kupiłam je jeszcze w promocji dosłownie za kilkadziesiąt złotych