Jak się rozliczacie?

Awatar użytkownika
Student
Posty: 69
Studiuję: rolnictwo

misi3k, 24 sty 2019, 11:26

Zakładam, ze jest chociaż część osób tutaj, które sobie dorabiają, za mną pierwszy rok i zastanawiam się jak się rozliczacie, znalazłem poradnik, ale chciałbym się upewnić, że wszystko jest tam dobrze napisane http://taxpit.pl/Blog/biznes/pit-jak-wy ... chodowego/

Awatar użytkownika
Student
Posty: 84
Studiuję: filozofia

acer29, 08 lut 2019, 15:26

Pracodawca daje mi PIT a ja rozliczam internetowo, tak jest najprościej i bezbłędnie.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 41
Studiuję: Architektura terenów zielonych

wsed, 22 paź 2019, 23:55

Mam księgowego, który rozlicza moją działalność.

Nadszedł czas na podsumowanie działań w poprzednim miesiącu. Efekty przerosły moje oczekiwania, dlatego z przyjemnością mogę pochwalić się wynikiem. Zarobiłem w internecie sporą kwotę w miesiąc. Dokładnie w programie ponad wcześniejsze. Internet daje coraz większe możliwości i Ty również możesz je wykorzystać. Kluczem do sukcesu jest wiedza jak to zrobić skutecznie i mieć coraz lepsze wyniki. Zależnie od Twojego zaangażowania może to być Twoje podstawowe albo dodatkowe źródło dochodu. Systematyczność i wytrwałość mogą sprawić, że porzucisz pracę na etacie na rzecz zarabiania dużo większych pieniędzy w internecie. Aby działać w ten sposób, będzie konieczne sprawdzone i tanie w prowadzaniu konto bankowe https://cranking.pl/otwarcie-konta-banku-internet/ możliwe do założenia przez internet. Procedura otwarcia rachunku jest dość prosta. Zwykle zajmuje około kilkunastu minut.
Ostatnio zmieniony 15 cze 2020, 0:41 przez wsed, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Student
Posty: 7
Studiuję: muzyka, książki, bieganie

annamaria, 28 maja 2020, 17:58

A znacie dobre programy do rozliczania faktur online? Jak nie, polecam Wam Taxomatic. Program posiada wszystkie niezbędne i dodatkowe funkcje do rozliczania faktur i prowadzenia KPiR. Dla młodych przedsiębiorców to bardzo dobre narzędzie.


Wróć do „Szukam i pytam o wszystko”